27 Tet 19:36 Vetura , Prishtinë

SHES QANTA DHE BIZHUTERI ME SHUMIC NGA ZVICRA

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 12:51 Vetura , Prishtinë

Shes oren me marveshje

999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 18:25 Vetura , Mitrovicë

VW Beetle

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Dhj 16:40 Vetura , Prizren

iPhone 6 16 giga

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 11:55 Vetura , Gjilan

shes Guma 195/70R15C

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 10:19 Vetura , Prizren

Edi

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 17:06 Vetura , Viti

e mir

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim