22 Shk 20:58 Vetura , Prizren

U shit merr jep flm

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 13:39 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet urgjent dhe ndrrohe rks I skaduar 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 12:55 Vetura , Prishtinë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 17:33 Vetura , Vushtrri

ushit

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 16:37 Vetura , Prishtinë

Shes konbi fiat dizell urxhent qmimi 1100

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 20:53 Vetura , Vushtrri

Fiat 131 -94

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim