17 Dhj 19:01 Vetura , Lipjan

Shes kamjoneten dizell mundsi dhe ndrrimi

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Dhj 21:02 Vetura , Vushtrri

Shiten duj te kashtes

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Gush 23:39 Vetura , Ferizaj

Shitet fordi

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 14:54 Vetura , Fushë Kosovë

shum ne gjendje te mir qim i arsyeshem

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 10:38 Vetura , Prizren

vetur

700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim