Dje 19:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLA 200 Cdi Amg Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Gush 19:02 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

29 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Korr 21:16 Vetura , Therandë

Mercedes CLA 180 CDI AMG Line - Facelift

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Korr 16:50 Vetura , Gjilan

Mercedes cla 180 AMG i Doganuar

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Korr 23:45 Vetura , Ferizaj

Mercedes benz cla180 full opcion

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 15:24 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz CLA 200 - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Pri 17:41 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz cla- AMG.

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Pri 17:20 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Mercedes Benz CLA - AMG

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Jan 20:02 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 15:22 Vetura , Prizren

Blejm vetura ...me targa vendore dhe te Huaja...

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 12:34 Vetura , Prishtinë

Mercdes cla amg

24 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 14:47 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz CLA220 cdi

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 17:36 Vetura , Prishtinë

MERCEDES-BENZ CLA 220CDI

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 15:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz CLA 220cdi

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 12:27 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz CLA 220 cdi

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 10:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLA 1.8 / 2018

35 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 23:32 Vetura , Therandë

Mercedes Benz CLA 200 Urban

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 14:00 Vetura , Prishtinë

SHITET CLA AMG LINE 50,000km ne TIRANE

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Qer 19:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 19:14 Vetura , Skenderaj

Mercedes cla 180 amg disel

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 11:24 Vetura , Prishtinë

MERCEDES-BENZ CLA 220 CDI AMG-Line 2013

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Dhj 13:55 Vetura , Ferizaj

mercedes vito

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 18:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shkëlqyer dhe Shumë i zoti MERCEDES CLA 220 CDi

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 16:16 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz Cla 220 viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Shk 18:40 Vetura , Lipjan

Mercedes benz cla 200

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 12:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLA 220

29 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Sht 12:23 Vetura , Vushtrri

shes emellin2001

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Korr 00:47 Vetura , Prizren

Shes mercedes

2 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim