Gjithë Kosova | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Caddy | merrjep.com

Sot 19:24
Linku:
Vetura , Prizren

VW Caddy 1.6 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:18 Vetura , Klinë

❌❌❌ BLEJM VETURA ❌❌❌ TË GJITHA MODELET

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Vetura , Prishtinë

VW CADDY PIKAP

4 250 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Vetura , Lipjan

Audi A4 1.8 benz

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Vetura , Lipjan

Pikap Kadi 1.9 sdi Rks 1998 xh te mir

750 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:46 Vetura , Lipjan

VW Caddy 1.9 TDI me klim 2008 DSG 1 vit rks

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:45 Vetura , Prishtinë

Shes CEDYY 1.9 TDI RKS VITI 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:20 Vetura , Prishtinë

Kedi

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:19 Vetura , Vushtrri

Shes Caddy 1.9Dizell Rks Shum i Rujtun

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 Vetura , Prishtinë

-Bejmm Blerjen e Pikapav Caddy Dhe Opell

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:05 Vetura , Skenderaj

Cady

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Cadyy 1.6 Tdi 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 Vetura , Rahovec

Shitet VV CADDY 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 Vetura , Mitrovicë

Caddy-Maxi / Super Gjendja / Targa Te Huaja /

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:43 Vetura , Besianë

WW CADYY 1.6 TDI ME KLIM V.P 2011 MAKSI

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:30 Vetura , Ferizaj

Blej veturav pikapav dhe komba

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:25 Vetura , Ferizaj

CADY 2.0 SDI VITI-2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24
Linku:
Vetura , Prizren

VW Caddy 1.6 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 Vetura , Lipjan

Casdy 2.0sdi i doganun para 10 dite

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:49 Vetura , Prishtinë

VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:17 Vetura , Mitrovicë

Shes pikap cadyy shum ne gjendje te mir

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:09 Vetura , Lipjan

caddy

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 Vetura , Mitrovicë

Vw ceddy. Maxi. Clima

4 770 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 Vetura , Gjilan

VW CADDY 1.9 SDI ( RKS 1 VIT )

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:57 Vetura , Prishtinë

VW Caddy viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 Vetura , Vushtrri

Shitetpikapi2007 tdi1.9. 11 muj regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Vetura , Vushtrri

CEDY 2.0 me klim karrika me nxemje sapo ardhur nga

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 Vetura , Besianë

Caddy Life 1.9 TDI AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Vetura , Viti

Shitet VW Caddy 1.9 SDI Viti 2008 Me Dogane Homolg

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Vetura , Prishtinë

Makine

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 Vetura , Besianë

Caddy Maxi me klim 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 Vetura , Pejë

Shes Vw Caddy 1.9 TDI

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Vetura , Prishtinë

CADDY 1.9 TDI MODEL 2008 I DOGANUM ME KLIM 5

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 Vetura , Prishtinë

CADDY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2000 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 Vetura , Prishtinë

CADDY 1.9 SDI V 2000 gjerman isapoardhur

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Vetura , Fushë Kosovë

sitet caddy 2001 me dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:55 Vetura , Prishtinë

SHITET CADDY 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 Vetura , Fushë Kosovë

shitet caddy 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 Vetura , Gjakovë

SHITET

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:09 Vetura , Mitrovicë

Pikap caddy 2.0 Sdi Rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Vetura , Mitrovicë

Shitet caddy 1.9 dsg 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy Pikap

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:52 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy - Dogan dhe Homologim

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:41 Vetura , Kastriot

VW Caddy 1.9 TDI me dogan te pagua

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Vetura , Prishtinë

caddy viti 2007 i po sa ardhur 1.9 TDI me klim

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 Vetura , Prishtinë

caddy 1.9 sdi rks

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim