Viti | Vendbanime | Banesa | merrjep.com

20 Sht 16:24 Banesa , Viti

Shitet banesa ne viti Kati 3

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Sht 22:23 Banesa , Viti

9 banesa me qera

Numri i dhomave: 2
25 Gush 19:51 Banesa , Viti

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 4
25 Gush 19:51 Banesa , Viti

Shes Banesen

Numri i dhomave: 3,5
13 Gush 08:22 Banesa , Viti

Shes Banesen 116m2

Numri i dhomave: 4
08 Gush 21:27 Banesa , Viti

Banes e re

Numri i dhomave: 3
08 Gush 21:27 Banesa , Viti

Shitet Banesa e re

Numri i dhomave: 4
16 Qer 15:11 Banesa , Viti

Banes me qera

Numri i dhomave: 6
13 Qer 10:12 Banesa , Viti

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
02 Maj 11:13 Banesa , Viti

Shitet banesa

Numri i dhomave: 3
15 Pri 01:17 Banesa , Viti

Lokal

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Pri 10:10 Banesa , Viti

Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Mar 19:54 Banesa , Viti

Shitet urgjent banesa

Numri i dhomave: 1
24 Shk 21:01 Banesa , Viti

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
23 Dhj 11:22 Banesa , Viti

Shitet

Numri i dhomave: 3
02 Dhj 12:48 Banesa , Viti

Urgjent Shitet banes ne viti

Numri i dhomave: 3
21 Nën 09:32 Banesa , Viti

kerkoj banes

Numri i dhomave: 2
04 Nën 00:57 Banesa , Viti

Banes dhe lokale

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
08 Tet 11:49 Banesa , Viti

kaisar

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Sht 17:15 Banesa , Viti

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
08 Sht 13:24 Banesa , Viti

Banesat ne shitje te shkollat e mesme

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
29 Korr 02:19 Banesa , Viti

Banesa ne shitje 2+1

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
08 Qer 15:30 Banesa , Viti

shitet banesa ne durres

550 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Maj 11:45 Banesa , Viti

Shitet Banesa

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
17 Maj 18:11 Banesa , Viti

shitet banesa

550 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Pri 13:28 Banesa , Viti

banesa ne shitje

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim