Viti | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | merrjep.com

AWD , 1
Ford , 15
Iveco , 55
MAN , 24
Opel , 3
Scania , 9
Ford , 1
26 Dhj 10:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Viti

Kamoionet VW T2

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim