Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellne per opel - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne per opel,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne per opel Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Tet 22:19 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Viti

Shes fellne me goma

1 EUR

31 Korr 19:16 Vetura , Viti

Fellne me goma per opel 15

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Korr 10:08 Telefona celular , Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

11 Qer 16:36 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Viti

Fellne me goma 2 par

1 EUR

29 Dhj 18:57 Të tjera , Viti

Shes burmash & hillt

100 EUR

27 Dhj 23:11 Të tjera , Viti

Shes burmashi & hillt

100 EUR

06 Tet 11:01 Vetura , Viti

Opel Antara 2.2 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 00:11 Vetura , Viti

Opel corsa

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 00:04 Vetura , Viti

Opel astra G

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 21:45 Vetura , Viti

Opel astra H 1.6

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 12:31 Vetura , Viti

shitet opel vectra c rks 3 muaj

3 950 EUR

22 Tet 00:52 Vetura , Viti

Opel Antara 4x4 2012

15 Mar 04:35 Vetura , Viti

Opel Corsa 1.5 dizell

2 200 EUR

10 Mar 14:30 Vetura , Viti

Opel Corsa 1.5 dizell - 2.100

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 14:29 Vetura , Viti

Opel Corsa 1.5 dizell - 2.100

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:06 Të tjera , Viti

fellne 195.50.zr15 per opel vv etj

150 EUR

02 Jan 21:07 Vetura , Viti

Opel Antara 2.2

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Sht 10:51 Vetura , Viti

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Gush 22:45 Vetura , Viti

Fellne

130 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 10:16 Vetura , Viti

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 22:23 Të tjera , Viti

Shes fellne per opel

180 EUR

24 Qer 22:11 Të tjera , Viti

Shiten fellnet

180 EUR Price Reduced

30 Pri 11:11 Vetura , Viti

fellne 15 me 5 vrima

100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 13:39 Vetura , Viti

Fellne univerzal me 8 vrima ndrroj me 16 per opel

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Pri 13:47 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Viti

Goma 13

80 EUR

11 Mar 17:59 Vetura , Viti

Opel Vectra 2.0 16V viti 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 08:55 Vetura , Viti

Shitet opel antara 2.0 4×4

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 12:44 Vetura , Viti

opel vektra

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 21:33 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Viti

Fellne 15

13 Nën 17:01 Vetura , Viti

Opel Vectra benzin/gaz 1991

380 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 13:57 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Viti

Fellne

120 EUR

17 Maj 17:28 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Viti

Fellne

200 EUR

17 Shk 19:10 Vetura , Viti

USHITT

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 20:22 Vetura , Viti

Opel vectra 1.6

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 19:25 Të tjera , Viti

Fellne per opell 15 me goma te dimrit

160 EUR

24 Sht 08:43 Vetura , Viti

Shes opel aster

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 11:11 Të tjera , Viti

fellne 215.40.16

16 Pri 16:32 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Viti

Shiten fellne 15

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne per opel | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione