Viti | Vendbanime | merrjep.com

03 Shk 22:49 Shtëpi , Viti

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
02 Shk 13:11 Shtëpi , Viti

Shes shpin

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
08 Sht 13:24 Banesa , Viti

Banesat ne shitje te shkollat e mesme

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
30 Qer 11:20 Banesa , Viti

Ipet banesa me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
14 Jan 10:09 Shtëpi , Viti

Pastrim iogjaqeve

30 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 30
01 Korr 10:34 Banesa , Viti

Banese me Qera plazhi durresit ( shkembi kavajes)

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
30 Maj 16:54 Shtëpi , Viti

Shitet shtepia ne viti

56 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
04 Sht 20:01 Shtëpi , Viti

Shes Mikroval dhe Satelit

60 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
25 Pri 14:02 Banesa , Viti

Apartamente me Qera ne Shengjin

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
16 Dhj 16:55 Banesa , Viti

Banesa

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
11 Jan 20:06 Shtëpi , Viti

Liman te Mir

111 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Shk 17:29 Shtëpi , Viti

Villa

180 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Në fillim