Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Korr 23:23 ,

Banes

Numri i dhomave: 2
20 Korr 20:42 ,

Golf 1.3 ingjeksion

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 13:52 ,

VW Passat 1.6 tdi

Histora e veturës

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Korr 10:45 ,

vectra B dizell 1 vjet regjistrim

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 22:34 ,

Shes golf 4 1.9 tdi vp 2002 rks

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 20:50 ,

shitet

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 20:50 ,

bageri skip

1 900 EUR

19 Korr 20:42 ,

shitet

Histora e veturës

6 666 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 16:28 ,

renault espace 2.0 16v

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 16:08 ,

Renault Espace 2.0 16v

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 09:26 ,

BMW 528

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 07:55 ,

Shitet Opel Zafira 1.9 Dizel 2006 RKS deri 09/2021 7 ulse

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 07:47 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2011 me Dogan e Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 07:45 ,

Peuget 301 1.2 Benzinë 2018 20 mij Km RKS i pare

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 14:54 ,

kauq

600 EUR

18 Korr 11:34 ,

yamaha x max

5 EUR

Viti: 2015
18 Korr 11:24 ,

Mercedes ML250 Cdi 4Matic Full opsione

Histora e veturës

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 08:26 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI Dizel Viti 2012 Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 08:24 ,

Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 22:23 ,

Opell corsa

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Korr 21:10 ,

BMW. Kock

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 20:51 ,

pishin 366 x76

75 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione