Viti


Sot 14:39 ,

Opel insignia

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 ,

Shitet Golf 2

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:31 ,

SHES OPEL CORZA 1.3 DIZEL I SAPO DOGANUAR VITI2011

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 ,

SHES PEGUEOT 1.4 HDI AUTOMATIK TIPTRONIK

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 20:53 ,

Mushtjerrat

1 EUR

05 Gush 01:56 ,

Shiten delet

1 EUR

04 Gush 22:13 ,

Golf 5

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 14:40 ,

Shto kuajfuqi dhe zvogelo hargjimet (CHIPTUNING)

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 13:22 ,

Tauran

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 09:33 ,

Suzuki 1.3 dizell 2010

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 13:46 ,

Audi a4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 13:33 ,

Vw golf 4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 10:36 ,

shes shtepin ne viti

1 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Korr 22:20 ,

audi a6 quatro ndrrim shtoj pare

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 11:27 ,

Golf 2 sport

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 13:55 ,

Shitet mercedesi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 09:16 ,

Shitet Opel Corsa B 1.7 Disell

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 08:15 ,

Ford Transit Conect, 2007 me RKS.

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Korr 23:38 ,

shes vw tauran 2.0 2005 7 ulse

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 21:13 ,

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI VITI 10.11.2006 RKS

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 00:57 ,

Passat cc 2.0tdi dsg 4motion.

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim