Golf | Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf ,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 17:57
Linku:
,

VW Golf 7.5 DSG new model

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 18:21 ,

Golf 4 karavan 1.9 SDI. Pa dogan

870 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:01 ,

Fellne 14 Coll 175.65.14 per Golf 3 Golf 2 Opel Corsa

155 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:52 ,

Golf automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 ,

Fellne 15 Coll 195.65.15 per Golf 3 Golf 2

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:37 ,

Boshpomp per Golf 4 1.9 TDI

55 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:37 ,

Golf 3 1.9 Dizel i Thjesht RKS ☎️ 044808024

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:43 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

Rent a car SEVEN GOLF 6 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:34 ,

Golf 3 Dizell ështe 190mi km rexhistrimi rks 1998 Full extra

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 ,

MERCEDES C-220 AUTOMATIK FULL EXTRA 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI I THJESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:02 ,

Golf 5, 1.9 tdi,viti 2004

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Golf 5,1.9 tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Golf 4,1.9 tdi,pacifik 2003

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:01 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002 RKS EDITION KLIM XHAMA ME RRYM I RI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:59 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 2 MUJ KLIM FUNKSIONALE GOMA TE REJA IRI

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:35 ,

SHES PASSAT 1.9 DIZEL ME MATORR TE GOLF 4 RKS SHUM I RUJTUM

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:33 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI (I) TE KUQE RKS V.P 2002 SHUM I RUJTUM

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:37 ,

SHES GOLF 3 TURBO DIZEL SHUM I RUJTUM

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:16 ,

SHES GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE FULL OPCIONE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 ,

SHES GOLF 7 2.0 TDI 6 shpejci I DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

SHES GOLF 5 2.0 TDI SPORT LINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

Shitet golf 3 me klime

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:05 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 ,

GOLF 6 Plus. 2.0 TDI 2012 185000 km me liber servisi

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:43 ,

GOLF 7 2.0 GTD

15 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione