Golf 2 | Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 ,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Maj 10:37
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 22:38 ,

Golf 6 2.0 team viti 2009 ngjendje trregullt

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Shitorja ,

GOLF 5PLUS DIESEL 2.0 TDI MANUEL RKS EXTRA I RUJT PA VREJTJE

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:40 ,

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:16 ,

VW Golf VI 2.0TDI "TEAM-HatchBack" RKS 8 Muaj V.p-2010 EXTRA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:10 ,

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK DSG F1 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:08 ,

GOLF 7 2.0 TDI GTD 184ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:08 ,

GOLF 7 1.6 TDI PA DOGAN I PO SA ARDHUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:58 ,

GOLF 5 GT SPORT DIESEL 2.0 TDI SHIBER FULL OPCIONE

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:50 ,

GOLF 7 GTD FABRIKISHT SOUND SYSTEM AUTOMATIK 184 PS

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:10 Shitorja ,

SHITUR....

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:21 ,

Fellne 15 Coll me Goma per Golf 3 Golf 2 Passat opel Astra

155 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:06 ,

Fellne 15 Coll 195.65.15 per Golf 3 Golf 2

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 10:51 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 2 MUJ KLIM FUNKSIONALE GOMA TE REJA IRI

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:49 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002 RKS EDITION KLIM XHAMA ME RRYM I RI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:51 ,

Golf 6 TDI 2.0 RKS

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:50 ,

Golf 6 2.0 RKS Manuall

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:35 ,

golf 2

980 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 03:35 ,

golf 2

980 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 20:07 ,

MERCEDES C-220 AUTOMATIK FULL EXTRA 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:13 ,

SHES GOLF 7 2.0 TDI 6 shpejci I DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:40 ,

SHES GOLF 5 2.0 TDI SPORT LINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:29 ,

Polo 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 10:37
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 15:30 ,

Golf 5,1.9 tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 07:58 ,

GOLF

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 23:23 ,

Golf 6 2.0 TDI 2011 140 PS ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 22:40 ,

GOLF 7 2.0 GTD RKS

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 21:05 ,

GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 17:31 ,

GOLF 6 Plus. 2.0 TDI 2012 185000 km me liber servisi

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 11:07 ,

Golf 6 2.0 TDI (DSG)

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 23:40 ,

Mercedes Benz

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Maj 13:36 ,

Golf automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione