Vushtrri | Vendbanime | Shtëpi | merrjep.com

Sot 14:07 Shtëpi , Vushtrri

Shtepia urgjent

Numri i dhomave: 4
Sot 14:07 Shtëpi , Vushtrri

SHITET SHTEPIJA URGJENT NE VUSHTRRI

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 23:07 Shtëpi , Vushtrri

Shtepi Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Dje 15:12 Shtëpi , Vushtrri

Shtepija shitet me qmimin që ka si dhe me marrvesh

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 00:31 Shtëpi , Vushtrri

Dy shtepit ne Vushtrri

Numri i dhomave: 7
19 Sht 14:59 Shtëpi , Vushtrri

Shtëpia në Vushtrri

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Sht 12:11 Shtëpi , Vushtrri

Shtëpi me 180 m2 / 4 ari / ne Vushtrri

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
16 Sht 11:30 Shtëpi , Vushtrri

Shitet Shtepia - me 9.60 ari oborr

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Sht 17:42 Shtëpi , Vushtrri

Shes Shtepi

Numri i dhomave: 5
07 Sht 17:16 Shtëpi , Vushtrri

Shitet

Numri i dhomave: 3
06 Sht 22:52 Shtëpi , Vushtrri

Shes Shtepin 130 M katror 3 Dhoma Gjumi dhe Kuzhin

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
02 Sht 07:34 Shtëpi , Vushtrri

Shiten dy shtëpija me çmim shumë të mirë-Ofert!

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
25 Gush 17:43 Shtëpi , Vushtrri

Shiten shtëpijat

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
15 Gush 09:27 Shtëpi , Vushtrri

Shitet Shtëpia, mundësi ndrrimi me shtëpi n'fshat

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
14 Gush 14:14 Shtëpi , Vushtrri

Shiten dy shtepi ne qender te Vushtrrisë

105 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
12 Gush 17:05 Shtëpi , Vushtrri

Shitet shtepia

42 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Gush 12:46 Shtëpi , Vushtrri

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Gush 12:45 Shtëpi , Vushtrri

Shiten shtepiat mrapa Unikonzum Petrol

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
08 Gush 12:45 Shtëpi , Vushtrri

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Gush 12:45 Shtëpi , Vushtrri

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
08 Gush 12:45 Shtëpi , Vushtrri

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
08 Gush 12:33 Shtëpi , Vushtrri

Shitet Shtëpia

Numri i dhomave: 6
25 Korr 10:19 Shtëpi , Vushtrri

Shitet lokali

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Korr 21:17 Shtëpi , Vushtrri

shitet toka

Numri i dhomave: 3
23 Korr 14:19 Shtëpi , Vushtrri

shitet toka

Numri i dhomave: 3
21 Korr 13:25 Shtëpi , Vushtrri

Shtepi dykatëshe afer Vushtrris 160 m2 - 15 arë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
16 Korr 19:21 Shtëpi , Vushtrri

Shitet shtepia me 7 ari truall

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Në fillim