Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Zubin Potok

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel,kategori,ose vendndodhje Zubin Potok,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Zubin Potok ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:05 Vetura , Zubin Potok

Opel Corsa

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 16:18 Vetura , Zubin Potok

Opel Meriva

1 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 16:45 Vetura , Zubin Potok

Opel Corsa

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 20:12 Vetura , Zubin Potok

Opel Zafira

1 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 13:38 Vetura , Zubin Potok

opel corsa 1.0 Benzin rks

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Nën 14:53 Vetura , Zubin Potok

Opel Mervira Dizel 1.7 CDTI

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 21:08 Vetura , Zubin Potok

Opel korsa dizel

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 13:37 Vetura , Zubin Potok

Opel zafira

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 16:44 Vetura , Zubin Potok

Opel Astra Dizel 2.0

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 19:29 Vetura , Zubin Potok

Opel Astra 1.7 cdti

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 12:04 Të tjera , Zubin Potok

BEJM SHPIMIN E PUSEV viber 049 835 875

14 Mar 17:16 Vetura , Zubin Potok

Opel Vectra C

70 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 15:22 Vetura , Zubin Potok

opel tigra pjese

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 20:41 Vetura , Zubin Potok

Gjip Opel Frontera

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 21:48 Vetura , Zubin Potok

Rent a car LEDI

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 16:06 Vetura , Zubin Potok

opel frontera

5 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 18:18 Vetura , Zubin Potok

Opel ASTRA 1.7 DTI EXTRA Model "Elegance" 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Zubin Potok juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • opel në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • opel në kategorinë Vetura | Nissan | Juke
  • Opel në kategorinë Vetura | Opel
  • Opel në kategorinë Vetura | Opel | Speedster
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • Opel corsa në kategorinë Makina
  • Opel në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Lupo
  • opel në kategorinë Vetura | Fiat | 130
  • Opel në kategorinë Makina
  • opel astra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione