Zubin Potok

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Zubin Potok,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Zubin Potok ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Korr 07:45 ,

Fiat Ducato 2.5 - 98

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 17:57 ,

BMW 320 Benzinac 2.0

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 19:26 ,

mercedes

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
24 Qer 02:12 ,

Golf 5 mk5

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 12:36 ,

Golf 2 1.3

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 13:23 ,

Volkswagen Golf 3 Dizel 1.9 SDI

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 18:54 ,

vetura ne gjndje shum te mir perfekte

Histora e veturës

2 020 202 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 11:05 ,

Volkswagen Polo Dizel 1.9

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:27 ,

Mercedes benz E 270

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 00:40 ,

Mjete pune

49 685 788 EUR

15 Pri 11:19 ,

Mercedes-benz c 220 cdi 2002

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 21:06 ,

Volkswagen Passat Dizel TDI Los motor

Histora e veturës

310 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:17 ,

DELOVI ZA GOLF 5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 17:16 ,

Opel Vectra C

Histora e veturës

70 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Zubin Potok juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione