Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Zubin Potok

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Zubin Potok,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Zubin Potok ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Qer 11:41 Makina bujqësore dhe pyllore Pjesët rezerve , Zubin Potok

Kabina

450 EUR

24 Qer 02:12 Vetura , Zubin Potok

Golf 5 mk5

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 12:36 Vetura , Zubin Potok

Golf 2 1.3

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 13:23 Vetura , Zubin Potok

Volkswagen Golf 3 Dizel 1.9 SDI

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 18:54 Vetura , Zubin Potok

vetura ne gjndje shum te mir perfekte

2 020 202 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 17:25 Vetura , Zubin Potok

Rezervne gume ćopavci od Golf 5, Golf 6, Mercedes

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 11:05 Vetura , Zubin Potok

Volkswagen Polo Dizel 1.9

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:27 Vetura , Zubin Potok

Mercedes benz E 270

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 14:25 Makina bujqësore dhe pyllore Pjesët rezerve , Zubin Potok

Kabina

500 EUR

04 Maj 00:40 Të tjera , Zubin Potok

Mjete pune

49 685 788 EUR

18 Pri 19:51 Të tjera , Zubin Potok

Pul Kokoska 500€

500 EUR

18 Pri 19:39 Të tjera , Zubin Potok

Pul Kokoska Panairovi 500€

500 EUR

15 Pri 11:19 Vetura , Zubin Potok

Mercedes-benz c 220 cdi 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 16:09 Kafshë shtëpiake Qen , Zubin Potok

zagar per derra

400 EUR

14 Mar 18:17 Vetura , Zubin Potok

DELOVI ZA GOLF 5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 17:16 Vetura , Zubin Potok

Opel Vectra C

70 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 13:38 Kafshë në fermë , Zubin Potok

Swarm paketë

30 EUR

04 Mar 16:46 Tokë/Fusha dhe farma , Zubin Potok

Whiter toke me certifikat pronesie

1 500 EUR

19 Shk 20:41 Kafshë shtëpiake Qen , Zubin Potok

kangall per lufta

200 EUR

16 Shk 19:16 Makina dhe Vegla , Zubin Potok

Bosch gbh 2-26 dfr professional

100 EUR

30 Jan 23:44 Pajisje Audio Të tjera , Zubin Potok

AirPods Apple 10/10

80 EUR

27 Jan 12:17 Tokë/Fusha dhe farma , Zubin Potok

Med 10e

10 EUR

15 Jan 15:16 Vetura , Zubin Potok

Navigacija za Audi A4

120 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 15:54 Vetura , Zubin Potok

Mercedes benz - Sprinter

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Dhj 18:46 Të tjera , Zubin Potok

FARMA JOKSIMOVIC

10 EUR

08 Dhj 16:49 Të tjera , Zubin Potok

Kalldaja per Nxhemje 

03 Dhj 22:16 Punë Të tjera , Zubin Potok

Shesim skija

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Zubin Potok juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione