Zveçan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Zveçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Zveçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Gush 11:05 ,

Shitett

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 15:15 ,

Audi 100 1989 Dizel

Histora e veturës

360 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 15:17 ,

Kombi Edhe biciklet

204 949 493 EUR

Viti: 2017
16 Korr 01:18 ,

111111

11 111 EUR

10 Korr 08:36 ,

Shitet golf IV viti 1999, benzin

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Korr 19:28 ,

Shitet ose nderrohet

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 13:38 ,

vazdushne puske

170 EUR

19 Qer 13:34 ,

vazdushne puske

170 EUR

19 Qer 13:28 ,

vazdushne puske

170 EUR

09 Qer 16:30 ,

Mercedes-benz E220 Evo

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 22:12 ,

-Mercedes SLK Kompresor 230 Targa Te huja-

Histora e veturës

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 15:02 ,

Bmw 2.2 nafte

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 19:24 ,

Shes veturen

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 17:28 ,

Shitet Ww PASSAT

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 00:26 ,

Rrjeta teli

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 14:18 ,

Oresti

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 16:58 ,

Ford Focus 1.6 TDI

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Zveçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione