Zveçan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Zveçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Zveçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Pri 21:08 ,

kuca na prodaju u zvecane

29 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
03 Pri 08:05 ,

Biqiklet Maxwell

50 EUR

21 Shk 20:44 ,

desh

140 EUR

18 Shk 23:09 ,

Mercedes E350 look AMG fulll

Histora e veturës

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 08:26 ,

Lande rover discover

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 16:03 ,

Discovery td5

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Tet 18:13 ,

Ford Mondeo

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 06:31 ,

Golf 6

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 14:53 ,

bamoto 150 kb

130 EUR

Viti: 2016
17 Sht 17:49 ,

OKAZION-Audi A6 , 2.7 V6 ,viti 2008 i diskutueshem

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 14:39 ,

Mercedes-Benz sprinter 310D

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 20:28 ,

Shetet

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 01:13 ,

Shes GOLF 2 TAZE

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 19:39 ,

Hyundai

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 09:58 ,

Me dokumenta te rregullta

Histora e veturës

11 111 111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 16:16 ,

Shes smart qmim te mir

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 13:31 ,

Shtepi prej 180m2 ne Zecan

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
13 Maj 09:23 ,

shes audin

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 19:23 ,

Shitet volswagen caddy

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Zveçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione