PËRDOR NJË APLIKACION TË PËRSHTATSHËM FALAS PËR TELEFONIN TUAJ!

Krijo dhe publiko shpallje në sekonda!

Kërko shpallje dhe komuniko nga kudo!

Shit produktet tuaja më shpejt me aplikacionin tonë.

Publiko shpalljet tua

Sa më shumë detaje, aq më mirë. Shkruani një titull tërheqës dhe një përshkrim, zgjidhni një kategori dhe shtoni foto.

Bëj foto

Përdorni aplikacionin tonë për këtë qëllim. Fotografoni produktin dhe shtoni menjëherë foton në shpallje.

Përgjigju menjëherë

Përgjigjet e shpejta ndihmojnë në rritjen e shitjeve. Merrni njoftime kur një blerës ju dërgon mesazhe.

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione