Rreth MerrJep

Themelimi i MerrJep

Çdo koncept i ri është i bazuar në një nevojë. Idea jonë të krijojmë një faqe të internetit që do të lejojë vizitorët kosovarë të blejnë, shesin dhe shkëmbejnë produktet dhe shërbimet u soll në jetë në verën e vitit 2008 me lancimin zyrtar të platformës së MerrJep. Publikimi i tij u shoqërua nga një sukses i madh dhe numri i vizitorëve është rritur për çdo ditë. Sot, MerrJep kryeson tregun e internetit në Kosovë me 70,000 vizitorë që postojnë 2 000 shpallje të reja çdo ditë.

Modeli i Binzesit të MerrJep

Modeli i binzesit të MerrJep ka për qëllim të ofrojë një formë të thjeshtë, efektive dhe të sigurtë të shpalljeve. Përmes faqes së internetit të MerrJep, të dy palët, kompanitë dhe qytetarët kosovarë, kanë mundësinë të blejnë, shesin dhe shkëmbejnë produktet dhe shërbimet në një mënyrë që nuk e kanë provuar më parë. Qëllimi i MerrJep është që vazhdimisht të rris përvojën e përdoruesve për shpalljet online.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione