Shijoni blerjen dhe shitjen në MerrJep me Transport mallrash!

Qëllimi i Shërbimit të Transportit

MerrJep gjithmonë përpiqet të bëjë shitjen dhe blerjen më të lehtë për përdoruesit. Duke qenë tregu më i madh për shitje dhe blerje online për më shumë se 15 vite në Kosovë, vërejtëm se njerëzit kanë vështirësi me organizimin e dërgesës për produktet e tyre. Të shtyrë nga ideja për ta bërë blerjen dhe shitjen shumë më të thjeshtë dhe të lehtë, ne implementuam Shërbimin e Transportit të MerrJep. Duke përdorur Shërbimin e Transportit të MerrJep, Blerësit dhe Shitësit përfitojnë më shumë.

Të ofrojmë për blerësit një mënyrë më të lehtë për të marrë produktet që ata dëshirojnë.

Të ofrojmë për shitësin një mënyrë më të lehtë dhe efektive për të shitur produktet e tyre.

Nuk ka nevojë të mendoni për pjesën e transportit kur jeni duke shitur ose blerë diçka.

Si funksionon?

Nëse jeni Blerës:

1

Kyçuni në llogarinë tuaj të MerrJep.com dhe klikoni “Blej me shërbimin e transportit“ në shpalljen që përmbush interesat tuaja.

2

Shtoni të dhënat tuaja personale, adresën tuaj dhe një çmim që ju duket i përshtatshëm për produktin dhe klikoni në Konfirmo për t'ia dërguar ofertën shitësit.

3

Sapo shitësi të pranojë ofertën tuaj, ju do të merrni një e-mail konfirmimi dhe një SMS me kodin gjurmues të porosisë. Ju gjithashtu mund të kontrolloni statusin e porosisë në llogarinë tuaj të MerrJep në fushën Shërbimi i Transportit ->Blerjet e mia

4

Kompania e transportit do t'ju kontaktojë për të organizuar transportin e porosisë tuaj. Ju mund ta kontrolloni produktin gjatë marrjes së tij. Lexoni më shumë rreth politikës së Shërbimit të Transportit këtu

Nëse jeni Shitës

1

Kur dikush është i interesuar të blej produktin tuaj, ai/ajo do t'ju dërgojë një ofertë për të cilën ju do të pranoni një SMS me një link për të pranuar ose refuzuar ofertën.

2

Kyçuni në llogarinë tuaj të MerrJep.com për të pranuar ofertën duke klikuar butonin Konfirmo ose për të refuzuar ofertën duke i dërguar një mesazh blerësit për të rënë dakord për një çmim që është i pranueshëm për të dyja palët.

3

Pasi të pranohet oferta, Kompania e Transportit do të informohet automatikisht rreth porosisë dhe postieri do t’ju kontaktojë për të marrë produktin.

4

Pasi produkti t'i dorëzohet blerësit, postieri do t'ju dorëzoj paratë sa më shpejtë që të jetë e mundur.

Përfitimet e përdorimit të Shërbimit të Transportit

Për Blerësit

Blerje e shpejtë, e lehtë dhe thjeshtë me dërgesë në shtëpinë tuaj.

Ju keni mundësinë të ofroni një çmim të volitshëm për produktin që dëshironi të blini.

Transport i sigurt dhe i lehtë nga kompania e besueshme e transportit me të cilën ne bashkëpunojmë.

Paguani pas pranimit të porosisë.

Dorëzim në derë të shtëpisë dhe mundësi për të kontrolluar pakon.

Kurseni kohë me blerjen, produkti do t’ju dorëzohet lehtësisht.

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Për Shitësit

Treg dhe numër i pakufizuar klientësh kur shisni online

Ju keni një treg të pakufizuar dhe më shumë se 70.000 klientë potencial çdo ditë.

Mundësi për organizim të thjeshtë të porosive për dërgesë me transport.

Fitime të rritura dhe më shumë shitje.

Ju kurseni kohë dhe para. Në vend se të organizoni transportin, Kompania e Transportit do t'ju kontaktojë për marrjen e pakos.

Paratë do t'ju dorëzohen nga kompania e transportit.

FAQ - Pyetje të shpeshta

Për Blerësit

Për shitësit

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione