BEST LINE SH.P.K

BEST LINE - PATUNDSHMËRI

Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni!
-Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 82
Sot 05:51

SHITET banesa 54 m2 në Lipjan

25 000 EUR

Sot 05:46

SHITET banesa 52 m² në Lipjan.

23 000 EUR

Sot 05:46

Shitet banesa 84 m2 në Lipjan

35 000 EUR

Sot 05:45

SHITET banesa 80 m² në Lipjan

400 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione