Swiss Creative Group SHPK

Creative Group eshte kompani vendore e cila mirret me ndertimin e objekteve banesore.
Creative Group eshte me seli ne Prizren.
Synimi i kompanis eshte cdoher te beje nje standart Europian i cili i pershtatet rregullave dhe cilesive Europiane te ndertimit.

Numri kontaktues: 044506612
Email: swisscreativ[email protected]
Prizren

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 0
Nuk u gjend asnjë shpallje në këtë llogari biznesi
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione