Rrustem Bajrami - Gjilan

Bëjmë shitjen dhe montimin e makinave për prodhimin e Dyerve dhe Dritareve

Firma jonë Gzimi Commerce garanton një cilësi dhe siguri të veçantë.

Pasuria jonë më e madhe është konsumatori dhe ne e trajtojmë secilin klient sikur të jenë të vetmit !
Pa kujdes nuk mund të ketë cilësi.

Firma jonë ofron këtë mundësi:

Prodhim të , të gjitha dimensioneve për dyer dhe dritare nga plastika, që përfshijnë të gjitha llojet e pvc ( profileve )
Shitje dhe montim të dyer të garazhave, që posedojnë telekomandë moderne, me modele të ndryshme sipas
dimensioneve dhe shijeve tuaja.
Asortimant të gjerë për dyer të dhomave dhe montim me dizajne të ndryshme
Dyer të blinduara një dhe dy krahëshe, gjithashtu shtije + montim me pakicë dhe shumicë të tyre.


Ejani na vizitoni në lokacionin tonë dhe binduni vetë!
Gjithashtu mund të na gjeni edhe në rrjetin social Facebook, tashmë edhe në shitoren në MerrJep.
Për më tepër informata na kontaktoni në nr. tel 044-133-389 / 044-133-388 (+Viber)


Eja befasohu nga oferta jonë !
Na vizitoni për të parë më shumë

Halim Orana

Gjilan

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-9 nga 9
19 Nën 17:13

Jepet Banesa me qera

200 EUR

31 Maj 23:21

Shitet

08 Jan 15:26

Makina TEZGYLER 502

19 500 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione