PERFECT IPTV

v i n t a g e

PERFEKT IPTV vjen me më shumë se 9000 kanale shqiptare dhe ndërkombëtare. Kanalet përfshijnë:
- LAJME
- SPORT (të gjitha ndeshjet dhe eventet)
- DOKUMENTAR
- MUZIK
- FILMA
- KANALE FETARE
- VOD

TEST FALAS 24 ORE
6 MUAJ:20 EURO
12 MUAJ:40 EURO
OFERTA VLEN VETEM PER MUAJIN DHJETOR!
Kanalet punojn në gjendje shumë të mirë, pa ndërprerje dhe me kualitet shumë të mirë
Prizren

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-1 nga 1
16 Shk 13:01

IPTV 9000+ KANALE

30 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione