Publikuar: korr 20 2018 10:41
korr 20

Prof.kimia

EUR




EPK - OGANJ 01

EPK - OGANJ 02

EPK - OGANJ 03
Grejna površina - 60 m2
Radna sredina - voda
Potreban napon - 220 V
Frekvencija - 50 Hz
Jačina el.struje - 2,5-24 A
Snaga - 0,5-5 kW
Radni pritisak - do 2 kg/cm
Max.tem.na izlazu - do 100°C
Masa - 1,2 kg
Prečnik - 40 mm
Dužina - 310 mm
Veza za priključenje - 20 DN
Grejna površina - do 150 m2
Radna sredina - voda
Potreban napon - 380 V
Frekvencija - 50 Hz
Jačina el.struje - 5-40 A
Snaga - 1-15 kW
Radni pritisak - do 2 kg/cm
Max.tem.na izlazu - do 100°C
Masa - 1,1 kg
Prečnik - 50 mm
Dužina - 320 mm
Veza za priključenje - 20 DN Grejna površina - do 300 m2
Radna sredina - voda
Potreban napon - 3 x 380 V
Frekvencija - 50 Hz
Jačina el.struje - 5-25 A
Snaga - 5-24 kW
Radni pritisak - do 2 kg/cm
Max.tem.na izlazu - do 100°C
Masa - 2,5 kg
Prečnik - 80 mm
Dužina - 300 mm
Veza za priključenje - 1"
home
epk - oganj
opšte karakteristike



home / epk - oganj / opšte karakteristike / šeme vezivanja / kontakt


OPŠTE KARAKTERISTIKE

EPK - OGANJ su električni protočni kotlovi i bojleri čiji je princip rada zasnovan na direktnom pretvaranju električne energije u toplotnu. Oni se koriste za grejanje kuća, stanova i objekata drugih namena. Prvi kotlovi koji su radili na ovom principu, korišćeni su na brodovima i podmornicama ruske vojne flote (RVF) .

Rroteklih devet godina rada, razvila, usavršila i patentirala 19 tipova kotlova koji se mogu priključiti na električnu mrežu na 63 različita naćina i višestruko po kvalitetu prevazilaze ruske i ostale uredjaje koji rade na ovom principu.

Kotlovi ove serije mogu se priključivati na monofazni od 220V, trofazni 3x380V, kao i istovremeno na monofazni i trofazni napon. Ovaj kotao može raditi na različitim naponima u opsegu od 90V do 600V bez ikakvih fizičkih izmena, s tim da se u skladu sa vrednostima napona mora podesiti provodljivost vode ili da se odgovarajućom automatikom raguliše jačina struje u kotlu.

SZR -proizvođač kotlova u svetu, koji je rešio problem priključivanja ovih kotlova na električne mreže sa strujnom diferencijalnom zaštitom.


PREDNOSTI GREJANJA KOTLOVIMA EPK - OGANJ
- dimenzije su mu 50 -100 puta su manje od klasičnih kotlova iste snage;

- zbog svoje jednostavnosti kao i zbog činjenice da se voda zagreva direktno protokom struje kroz nju, praktično ne postoji mogućnost kvarova i pregorevanja grejača;

- grejanje ovim kotlom je dva do tri puta jeftinije u odnosu na ostale nacine;

-
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
Nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë ju lutemi na dërgoni një raport!
3
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045512436

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione

Mesazhet

Bisedat

Të dhëna mbi përdoruesin