Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hapsirë afariste Të gjitha në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Hapsirë afariste,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Hapsirë afariste | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:16 Të tjera , Drenas

largoni sherr të bankës

5 000 EUR

Online
28 Maj 16:20 Të tjera , Drenas

kredi me para

28 Maj 14:33 Të tjera , Drenas

realizoni ëndrrën tuaj në 48 orë

5 000 EUR

Online
28 Maj 13:05 Të tjera , Drenas

kredi me para

28 Maj 13:05 Të tjera , Drenas

kredi para për zhvillimin industrial

12 Maj 20:33 Të tjera , Drenas

Ipet Lokali me Qira

04 Maj 01:35 Industri dhe Puntori , Drenas

Lokal me qera

250 EUR / muaj

22 Pri 18:35 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Lokali me qera

04 Mar 17:58 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Lokal me qera

05 Shk 08:44 Industri dhe Puntori , Drenas

Lokal me qera

250 EUR

17 Dhj 18:10 Depo , Drenas

shes kallamoq

15 EUR

11 Tet 00:04 Të tjera , Drenas

Lëshohet lokali me qire

24 Gush 04:03 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Autolarja Lokali Magazine Werkstatt

16 Qer 16:27 Depo , Drenas

Hapsirë afariste me qira.

02 Qer 15:31 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Lokal

31 Mar 22:53 Zyra , Drenas

Shitet Lokali

11 Shk 12:43 Të tjera , Drenas

truall me qera

05 Shk 15:13 Të tjera , Drenas

Vjam guse

15 EUR

08 Nën 17:03 Të tjera , Drenas

Leshoj pllacin me Qera

06 Nën 21:47 Të tjera , Drenas

Ipet toka me qera ne Komoran

06 Nën 19:13 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Leshoj pllacin me qera

27 Gush 13:44 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Shes Lokalin dhe jap me Qera

11 Qer 16:32 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Ipet lokali me qera

31 Maj 15:07 Dyqane dhe Trafika , Drenas

SHITET LOKALI DRENAS

19 Pri 14:55 Depo , Drenas

Hapsirë afariste me qira.

11 Pri 02:05 Të tjera , Drenas

Hapsir afariste

22 Mar 09:10 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Dyer biznesi

150 EUR

26 Jan 22:07 Të tjera , Drenas

Taver me qera

26 Jan 21:54 Të tjera , Drenas

Taver me qera

03 Dhj 13:05 Depo , Drenas

jepet me qera hapsira 10 ari

30 Tet 11:50 Industri dhe Puntori , Drenas

Stomatologjike

600 EUR

17 Tet 19:45 Të tjera , Drenas

Shitet lokali afarist ne Drenas

16 Tet 16:50 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Shes biznesin

04 Tet 18:09 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Lokal ne Drenas

06 Sht 11:28 Të tjera , Drenas

ipet pllaci me qerq

300 EUR / muaj

01 Sht 14:15 Depo , Drenas

ipet depo me qira

10 Gush 17:21 Depo , Drenas

Jepet me qera hapsira 10 ari

24 Maj 11:33 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Lokal me qera - me marreveshje

2 EUR / muaj

28 Shk 18:26 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Kioska

11 Sht 12:12 Të tjera , Drenas

Jepet lokali me qera

10 Korr 09:30 Depo , Drenas

Depo me qera

03 Korr 07:10 Dyqane dhe Trafika , Drenas

Lokali ne shitje

31 Maj 10:28 Industri dhe Puntori , Drenas

Lokali me qera

450 EUR / muaj

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione