Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hapsirë afariste Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Hapsirë afariste,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Hapsirë afariste | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


26 Maj 15:45 Të tjera , Mitrovicë

Lokali ne qender te Mitrovicës

25 Maj 11:27 Të tjera , Mitrovicë

Lokal me qera - 180m2

24 Maj 04:11 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

ME QERA

20 Maj 14:39 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Lokali shitet

14 Maj 22:39 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Shitet Lokali

2 400 EUR

13 Maj 21:51 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Shitet lokali në veri të Mitrovicës

2 600 EUR

13 Maj 11:46 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Lokal

2 600 EUR

07 Maj 19:44 Zyra , Mitrovicë

Ipet me Qera Zyre

05 Maj 13:02 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Jipet me qira

01 Maj 12:52 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Kerkojme lokal me qera

15 Pri 16:09 Zyra , Mitrovicë

Ipe Lokali Qendër Qytetit Mitrovicës

10 Pri 22:30 Të tjera , Mitrovicë

Leshohet lokali me qera

09 Pri 19:47 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Leshohet me qera lokali ne qender te qytetit.

230 EUR / muaj

08 Pri 19:17 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Ipen me qera

08 Pri 15:22 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Ipen me qira

08 Pri 13:43 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

lokali

21 Mar 17:01 Zyra , Mitrovicë

Qera, Lokal��Mitrovicë

20 Mar 11:44 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Leshohet Lokali me qira ne Zhabar te ulet

24 Shk 16:56 Të tjera , Mitrovicë

Lokal me Qera 150m2

21 Shk 21:04 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Lokal me qera

500 EUR / muaj

19 Shk 08:13 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Lokal me Qira

14 Shk 11:48 Industri dhe Puntori , Mitrovicë

Jepen me qera depo-puntori

25 Jan 14:14 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Lokal

500 EUR / muaj

22 Jan 15:32 Shitorja Zyra , Mitrovicë

GGGGGGGHHHHHHHHHHHHHHHH

04 Jan 03:40 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Ipet lokali me qira

1 EUR / muaj

03 Jan 11:26 Të tjera , Mitrovicë

Ipet lokali me qira

1 EUR / muaj

15 Dhj 13:51 Të tjera , Mitrovicë

Lokal me qera ne Qender te Mitrovices

1 EUR / muaj

19 Nën 01:31 Të tjera , Mitrovicë

Ipet lokali me qira

250 EUR / muaj

18 Nën 16:41 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Ipet lokali me qira

250 EUR / muaj

19 Tet 23:32 Dyqane dhe Trafika , Mitrovicë

Ipet lokali me qera

13 Tet 13:35 Të tjera , Mitrovicë

Lokal me qira

200 EUR

08 Tet 17:51 Të tjera , Mitrovicë

Leshohet lokali me qira me invertar

200 EUR / muaj

27 Gush 20:56 Zyra , Mitrovicë

Lokal

24 Gush 03:19 Të tjera , Mitrovicë

lokal me qera

150 EUR / muaj

15 Gush 16:39 Të tjera , Mitrovicë

Jepet me qera Lokali te Terminali Doganor

11 Gush 01:35 Industri dhe Puntori , Mitrovicë

50 000 až 20 000 000 Kč pro celou zemi.

400 000 EUR

14 Korr 23:24 Depo , Mitrovicë

Jepet me qera depo

07 Korr 21:13 Të tjera , Mitrovicë

Jepet lokali me qira

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione