Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hapsirë afariste Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Hapsirë afariste,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Hapsirë afariste | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Jan 06:33 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Shitet lokali

05 Jan 22:40 Zyra , Skenderaj

Leshoj lokal me qera né Skenderaj

1 EUR

06 Shk 12:43 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Lokali ne skenderaj

01 Shk 01:55 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Lokal ne Shitje/Qera

1 EUR

03 Jan 02:29 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Lokal ne Shitje/Qera

1 EUR /

12 Maj 18:01 Të tjera , Skenderaj

Shiten

20 EUR

04 Dhj 22:15 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Lokal Afarist

24 Nën 16:05 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Leshohet Lokali me Qera

200 EUR

13 Shk 18:50 Të tjera , Skenderaj

Shtipize prej druri

3 500 EUR

03 Shk 14:08 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Shitet

08 Gush 00:53 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Lokali

30 Pri 20:09 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Ipet lokali me qira

300 EUR

25 Mar 22:50 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Lokale me qera

19 Jan 17:25 Të tjera , Skenderaj

Jap banesen me qira

09 Dhj 19:58 Të tjera , Skenderaj

SHITET LOKALI 64m me marrveshje

13 Mar 14:29 Të tjera , Skenderaj

Shitet lokali

220 000 EUR

08 Dhj 18:41 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Lokal me qera afër komunes

28 Pri 11:23 Të tjera , Skenderaj

Sere 240m2

29 Mar 17:38 Industri dhe Puntori , Skenderaj

fur buke

09 Sht 20:49 Depo , Skenderaj

Objekt afarist

700 000 EUR

09 Gush 20:29 Depo , Skenderaj

Objekt me qira 1600 metra

700 EUR / muaj

01 Mar 21:10 Të tjera , Skenderaj

Paisje per sallon ondulimi femrash

1 300 EUR

17 Shk 19:49 Dyqane dhe Trafika , Skenderaj

Lokal me qera ne Skenderaj

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione