Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hapsirë afariste Të gjitha në Therandë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Hapsirë afariste,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Hapsirë afariste | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Pri 16:51 Zyra , Therandë

Lokale Me Qera 20M- 100M-200m

13 Dhj 06:52 Zyra , Therandë

Lokali me Qira

1 EUR / muaj

11 Dhj 21:09 Zyra , Therandë

Lokali ipet me qera

1 EUR / muaj

09 Dhj 21:54 Zyra , Therandë

Lokali ipet me Qira

1 EUR / muaj

05 Tet 08:42 Zyra , Therandë

Shes lokalin afariste 330 m2

100 000 EUR Price Reduced

04 Tet 23:00 Të tjera , Therandë

Hapsiere afariste ne Therande

1 EUR / muaj

12 Qer 11:38 Të tjera , Therandë

objekt afarist ne qender te qytetit

150 000 EUR

14 Jan 17:18 Të tjera , Therandë

Shitet invertari

1 EUR

02 Nën 22:35 Të tjera , Therandë

Leshohet Pompa me Qera

19 Tet 17:02 Dyqane dhe Trafika , Therandë

Jepet lokali me qera

480 EUR / muaj

21 Sht 10:50 Të tjera , Therandë

Leshohet villa me qera

06 Qer 09:14 Të tjera , Therandë

Lokale me qira

13 Mar 15:22 Të tjera , Therandë

RAFTA

20 Jan 23:26 Zyra , Therandë

SHITET LOKALI AFARIST NE SHIROKË

45 000 EUR

20 Jan 23:22 Zyra , Therandë

SHITET LOKALI /ZYRJA URGJENT

45 000 EUR

20 Jan 23:22 Zyra , Therandë

SHITET LOKALI /ZYRJA URGJENT

45 000 EUR

20 Jan 23:22 Zyra , Therandë

SHITET LOKALI /ZYRJA URGJENT

45 000 EUR

20 Jan 23:22 Zyra , Therandë

SHITET LOKALI /ZYRJA URGJENT

45 000 EUR

10 Dhj 15:38 Dyqane dhe Trafika , Therandë

Lokal

12 Tet 12:29 Të tjera , Therandë

Shitet urgjent

13 000 EUR

05 Tet 11:30 Zyra , Therandë

Tresor

890 EUR Price Reduced

03 Tet 23:53 Dyqane dhe Trafika , Therandë

Japet lokali me qera

400 EUR / muaj

11 Gush 11:45 Të tjera , Therandë

Suvatim

01 Korr 21:57 Dyqane dhe Trafika , Therandë

Lokali me qira

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione