Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hapsirë afariste Të gjitha në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Hapsirë afariste,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Hapsirë afariste | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 13:21 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira ne Viti

20 Jan 14:17 Të tjera , Viti

Lokal me qera ne Viti

10 Jan 16:16 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira ne Viti

09 Jan 23:39 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira ne Viti

05 Jan 23:12 Të tjera , Viti

Lokal me qira

200 EUR

05 Jan 22:41 Të tjera , Viti

Lokal me qera

200 EUR

05 Jan 16:48 Të tjera , Viti

Lokal me qira ne Viti

04 Jan 00:00 Të tjera , Viti

Lokal me qira ne Viti

29 Dhj 19:11 Të tjera , Viti

Lokal me qira ne Viti

13 Dhj 06:51 Të tjera , Viti

Lokale me qera

11 Dhj 11:24 Të tjera , Viti

Lokal me qera

02 Dhj 17:33 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira

28 Nën 19:25 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira ne Viti

13 Nën 01:17 Të tjera , Viti

Lokale me qera ne Viti

08 Nën 01:11 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira me Viti

01 Nën 17:43 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira ne Viti

26 Sht 13:19 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokale me qera ne Viti

14 Sht 13:57 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokale me qera ne Viti

24 Gush 22:06 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira ne Viti

14 Qer 22:22 Të tjera , Viti

Ambient për qera

500 EUR / muaj

21 Maj 16:49 Zyra , Viti

Lokal me Qira

21 Pri 23:07 Zyra , Viti

Lokal

01 Mar 18:52 Zyra , Viti

Lokal me qira

14 Dhj 18:46 Të tjera , Viti

Lokal me qera

04 Nën 07:43 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokali ipet me qira ne Viti

23 Tet 15:01 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira ne viti

06 Tet 23:05 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira

03 Tet 13:10 Dyqane dhe Trafika , Viti

Lokal me qira ne viti

02 Maj 12:08 Zyra , Viti

Ipet lokali me qira

02 Pri 04:21 Industri dhe Puntori , Viti

karrik per frizera Pozheran

80 EUR

29 Mar 23:39 Zyra , Viti

Lokali ipet me qira

02 Shk 10:13 Dyqane dhe Trafika , Viti

Magnet per Saldim

14 EUR

12 Tet 09:43 Dyqane dhe Trafika , Viti

Ipen lokalet me qera

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione