Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makineri dhe Inventar për biznese të ndryshme në shitje

Makina dhe inventarë për biznese të ndryshme në shitje. Kërko shpallje për makineri dhe inventarë për biznese të ndryshme si dyqane, restorante, parukeri, kozmetikë, dhe paisje për mjeksi.

Gjeni makina dhe vegla industriale, inventari, paisje për frizeri dhe parukeri, inventar për zyre, paisje për restorante dhe fast food, sirtarë, tavolina dhe karrika, frigorifer të ndryshëm, aparat për kafe dhe makineri tjera me çmime të volitshme në treg.

Dje 23:26 Për shitore/butiqe , Pejë

maqina per suxhuk +38349408329

Dje 23:19 Për parukeri / kozmetikë , Pejë

Shes Banakt

Dje 22:47 Për restorane dhe kafene , Pejë

Shar per mish

Dje 22:34 Për restorane dhe kafene , Pejë

Maqin special per qebapa

Dje 22:29 Për restorane dhe kafene , Pejë

Miqin per grirjen e mishi10-12-22-she

Dje 22:29 Për restorane dhe kafene , Pejë

mikser 6 litra profesional 500wat

1 EUR

Dje 22:26 Makina dhe vegla industriale , Besianë

brusalica

200 EUR

Dje 22:26 Për restorane dhe kafene , Pejë

Prerese e dynerit

Dje 22:25 Për restorane dhe kafene , Pejë

Thika profesionale solingen gjerman +38349408329

70 EUR Price Reduced

Dje 22:24 Për restorane dhe kafene , Pejë

Maqin per grirjen e mishit

Dje 22:15 Për shitore/butiqe , Pejë

Sharre per eshna e re trofaz +38349408329

Dje 22:10 Për restorane dhe kafene , Pejë

Maqin per grirjen e kepve mishit etj..

Dje 22:06 Për restorane dhe kafene , Pejë

Prerse te proshutes

Dje 22:05 Për shitore/butiqe , Pejë

Cung i pllasikes per mish

Dje 22:04 Për restorane dhe kafene , Pejë

Prerese e proshutes

Dje 22:03 Për restorane dhe kafene , Pejë

Prerese e proshutes 30cm bizerba

Dje 22:03 Për shitore/butiqe , Pejë

Mamaqin per grirjen e mishit specave kumlla etj...

160 EUR

Dje 22:03 Për restorane dhe kafene , Pejë

Maqin pe pica 40cm MATEKA

Dje 21:54 Për shitore/butiqe , Pejë

Paketues me folije e re +38349408329

Dje 21:52 Për shitore/butiqe , Pejë

Sharr per mish dhe eshna e re +38349408329

Dje 21:51 Për restorane dhe kafene , Pejë

Cung per mish +38349408329

Dje 21:49 Për restorane dhe kafene , Pejë

Paisje per mishtore +38349408329

Dje 21:49 Për shitore/butiqe , Pejë

Mikser 200 litra full inox prodhim turk +38349408329

2 EUR Price Reduced

Dje 20:12 Për restorane dhe kafene , Vushtrri

INVENTAR PER RESTORANT

1 EUR

Dje 20:04 Për parukeri / kozmetikë , Ferizaj

Lavaman per frizere

300 EUR Price Reduced

Dje 20:03 Për restorane dhe kafene , Pejë

INVENTAR PER RESTORANTE

1 EUR

Dje 20:01 Për restorane dhe kafene , Prishtinë

Shitet mikseri 3 shpejtsi

200 EUR Price Reduced

Dje 19:41 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

Dje 19:37 Për zyrë , Prishtinë

Karrige karrika

14 EUR Price Reduced

Dje 19:36 Për zyrë , Prishtinë

Banka tavolina

61 EUR

Dje 19:35 Për zyrë , Prishtinë

banka tavolina

Dje 19:22 Për restorane dhe kafene , Gjilan

inventar per restorante

1 EUR

Jeni duke kërkuar makineri, vegla dhe inventar për biznesin tuaj? Ju tashmë jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Kategoria "Makina dhe inventarë" iu ofron përzgjedhje të madhe të makinerive dhe inventareve për biznese të ndryshme me çmimet më të mira në treg.


Makina dhe inventarë për biznese


Një nga gjërat më të rëndësishme që duhet të keni në biznesin tuaj është makineria juaj dhe inventari i produkteve. Pa makineri dhe inventar, është e vështirë të qëndroni të hapur si biznes dhe të vazhdoni të drejtoni biznesin tuaj.


Blerja e makinerive dhe inventarit është proces që mund të zgjatet, por MerrJep ka të gjitha në një vend për ju. Ne ofrojmë një gamë të madhe të inventarit dhe mankinerive të ndryshme për biznese.


Gjeni ofertat më të mira për inventar dhe makineri si makinë për makarona, makinë për shkrirje dylli, paisje për frizeri dhe parukeri, inventar për zyre, paisje për restorante dhe fast food, sirtarë, tavolina dhe karrika, frigorifer të ndryshëm, aparat për kafe dhe më shumë në MerrJep.com.


Si të kërkoni për inventarë dhe makineri?


Me mbi 15.000 shpallje të postuara për makina dhe inventarë në shitje, gjetja e inventarit apo makinave që i përshtatet nevojave biznesore dhe buxhetit tuaj mund të jetë e vështirë. Por, nuk ka pse të jetë më!


MerrJep ofron filtrat e posaçshëm për kërkim të cilat mund të përdoren kur kërkoni shpallje për makina dhe inventarë. Ju mund të filtroni shpalljet duke klikuar opsionet për kërkim varësisht nga industria e biznesit tuaj.


Për një kërkim sa më specifik, ne ju rekomandojmë të shkruani në kutinë e kërkimit makinerinë dhe inventarin që kërkoni, p.sh: "inventar për restaurant", "inventar për butik", "inventar për lokale", "makina për industri të mishit","paisje për fast food" etj.


Shisni makina dhe inventar për biznese në MerrJep.com


Nëse posedoni makina dhe inventarë të reja apo të përdorura për biznese të industrive të ndryshme, ne ju sugjerojmë t'i shisni ato dhe të bëni para nga shitja e tyre,


Rregjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë apo inventarin që dëshironi të shisni dhe gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për makina dhe inventarë për biznese.


Është e rëndësishme të jeni shumë i qartë dhe specifik për atë që shet dhe të përfshini arsyen se përse po e shisni makinën apo inventarin e biznesit.


Sigurohuni që të përqendroheni në vlerën pozitive të asaj që po ofroni. Nëse jeni duke shitur një produkt, ju doni të flisni për atë që mund të bëjë për klientët tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione