Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventarë Të gjitha në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Qer 22:55 Për restorane dhe kafene , Drenas

Qader

170 EUR

28 Maj 07:08 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Kompresora

1 000 EUR

02 Maj 10:14 Të tjera , Drenas

Laser

1 200 EUR

22 Shk 20:32 Për shitore/butiqe , Drenas

Rafta per butik

19 Shk 15:22 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Autolarje me benzin

270 EUR

09 Shk 19:55 Për mekanikë dhe lavazh , Drenas

Maqina

250 EUR

31 Gush 17:35 Të tjera , Drenas

Shiten Raftat

1 EUR

31 Gush 09:04 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Friz

3 700 EUR

30 Korr 11:51 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Traktor

10 000 EUR

30 Korr 11:51 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Traktor

10 000 EUR

21 Korr 16:16 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Traktor

10 000 EUR

07 Korr 09:34 Për restorane dhe kafene , Drenas

Tenda

260 EUR

29 Qer 13:38 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Kompresor frigo

450 EUR

26 Qer 22:28 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Prese

1 000 EUR

26 Qer 22:28 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Tharse per kepurdha

4 500 EUR

26 Qer 22:20 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Friz

3 500 EUR

19 Qer 15:20 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Kompresor frigo

700 EUR

17 Qer 20:03 Makina dhe vegla industriale , Drenas

Motor frigo

1 200 EUR

09 Maj 12:09 Për shitore/butiqe , Drenas

Rafta

21 Mar 05:00 Për restorane dhe kafene , Drenas

inventar per restaurant

1 EUR

04 Mar 17:04 Makina dhe vegla industriale , Drenas

makine per avull

950 EUR

31 Jan 17:15 Për restorane dhe kafene , Drenas

aparat per kafe

300 EUR

23 Jan 09:47 Të tjera , Drenas

Motora komplet

1 100 EUR

19 Jan 13:44 Të tjera , Drenas

Sharren per eshtra

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione