Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vende te lira pune në shpallje për punë në Kosovë

Po kërkon vende pune apo shpallje pune në Kosovë? Zgjidh nga një listë e gjerë e listimeve për konkurse pune dhe lyp punë të reja në fusha të ndryshme. Gjeni mundësitë më të mira për punësim dhe rritni karrierën tuaj sot me faqen tonë të internetit.

Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të gjeni oferta pune në Kosovë nga kompani dhe persona fizik që janë duke kërkuar për të rritur numrin e të punësuarve në kompanitë e tyre.
18 Sht 23:38
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Montim Kuzhine


Dje 21:45 Të tjera , Prishtinë

IZOLIME

Dje 11:10 Inxhinieri , Dragash

Fasader 8€ ora

Dje 11:05 Punë nga shtëpija , Lipjan

IZOLIME ME KONDOR

Dje 11:05 Të tjera , Prishtinë

IZOLIME

Dje 11:05 Të tjera , Klinë

IZOLIME

Dje 11:05 Punë nga shtëpija , Malishevë

IZOLIME

Dje 11:04 Punë nga shtëpija , Prizren

IZOLIME ME KONDOR

Dje 11:04 Të tjera , Vushtrri

IZOLIME

Dje 11:03 Nderitim dhe arhitekturë , Fushë Kosovë

BEJME IZOLIME

Dje 11:02 Të tjera , Drenas

IZOLIME

Dje 11:02 Punë nga shtëpija , Kastriot

IZOLIME

Dje 11:02 Të tjera , Ferizaj

IZOLIME ME KONDOR

Dje 11:01 Nderitim dhe arhitekturë , Shtime

IZOLIME ME KONDOR

Dje 11:01 Të tjera , Pejë

Izolime

Dje 10:24 Të tjera , Klinë

moler leli

Dje 10:23 Të tjera , Pejë

moler leli

Dje 10:22 Të tjera , Kastriot

moler leli

Dje 10:21 Të tjera , Lipjan

moler leli

Dje 10:20 Të tjera , Fushë Kosovë

moler leli

Dje 10:20 Të tjera , Prishtinë

moler

Dje 10:20 Të tjera , Fushë Kosovë

moler leli

Dje 10:18 Të tjera , Mitrovicë

moler

Dje 10:18 Të tjera , Besianë

moler leli

Dje 10:16 Të tjera , Prishtinë

moler leli

Gjej punë në Kosovë - Konkurse pune


Gjej shpallje pune dhe oferta pune që përkojnë me interesat tuaja në fushën profesionale. Sot më shumë se kurrë është lehtësuar mënyra se si ju kërkoni shpallje për punë duke përdorur telefonin tuaj mobil nga komoditeti i shtëpisë suaj!

Ju jeni një hap larg nga aplikimi për punë në fushën tuaj! MerrJep ju ofron mundësinë të shfetoni konkurse pune apo të dërgoni kërkesë për punësim direkt tek punëdhënësi vetëm duke regjistruar shpallje për kërkesë për punë në MerrJep.

Konkurse pune dhe oferta për punë të reja në Kosovë


Gjej punë në mesin e mijëra konkurse pune në sektor të ndryshëm duke filluar nga Administratë, Transport, Mjekësi, Kujdes dhe Pastrim, Shitje, Turizëm, Ndërtim dhe sektor të tjerë të shumtë.

Nëse po kërkoni punësim në Kosovë, ju tashmë jeni në vendin e duhur. Shfletoni faqen tonë duke kërkuar oferta për punë,apo shpallje pune për të gjetur vende të lira pune në Kosovë.

Në këtë seksion do të gjeni konkurse pune dhe oferta të reja për punëKosovë. Për të pasur punësim në Kosovë përmes një shpallje pune, ju duhet të keni aftësitë dhe kualifikimet e nevojshme të cekura në shpalljen e punëdhënësit.

Për të parë shpallje për oferta pune Kosovë, mjafton të zgjidhni sektorin në të cilin përkisni, qytetin se ku po kërkoni punë dhe do të keni mundësinë të gjeni ofert pune apo vende te lira pune në Kosovë dhe më gjerë. Ju mund gjithashtu të kërkoni për konkurse pune duke shkruajtuar në kutinë e kërkimit pozitën e punës ose fjalët kyçe si “ofertasuksesi pune”, “konkurs per pune”, “oferta pune Kosovë”, “merrjep punë” etj.

Si të bëni aplikim për punë dhe të dergoni kërkesë për punë tek punëdhënësi?


Punësohu duke ndjekur oferta pune në Kosovë përmes platformës MerrJep.com e cila po lidh mijëra punëdhënës dhe punonjës çdo ditë. Për të bërë aplikim për punë dhe të dërgoni kërkesë për punësim tek punëdhënësi i cili ka shpallur konkurs per punë mjafton të lexoni me kujdes kërkesat dhe të dhënat e punëdhënësit të vendosura në konkurs pune.

Përveç kësaj, ju duhet të siguroheni që CV-ja juaj është e formuluar në mënyrën e duhur para se të bëni aplikimin për punë. Më shumë këshilla rreth shkruajtjes së CV-së mund të gjeni këtu. Pasi të keni gjithçka gati, ju duhet të dërgoni kërkesën për punë në e-mail adresën e punëdhënësit dhe të prisni t’ju kontaktojë.

Mos prit më shumë! Fillo tani me shfletimin e shpalljeve tona me oferta pune dhe bëj hapin e parë drejt suksesit të karrierës në Kosovë!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione