Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Punë Të gjitha në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Punë,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Punë | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:54 Të tjera , Besianë

moler leli

Dje 09:22 Të tjera , Besianë

ZHBLLOKIMI I KANALIZIMIT

Dje 08:52 Kujdes dhe Pastrim , Besianë

Bejm hapjen e kanalizmit

29 Maj 16:09 Të tjera , Besianë

Punojm Fasada Moler Keramik

28 Maj 16:47 Të tjera , Besianë

Shitet

28 Maj 08:58 Të tjera , Besianë

Elektricist instalime elektrike

12 Maj 12:10 Të tjera , Besianë

Bejm rrethoja

27 Pri 18:33 Të tjera , Besianë

Sllovenka ne shitje

26 Pri 08:09 Punë jashtë vendit , Besianë

mjeshter

21 Mar 21:33 Të tjera , Besianë

Njyrosje

02 Mar 11:50 Të tjera , Besianë

Ofertë urgjente pune

28 Shk 04:46 Nderitim dhe arhitekturë , Besianë

hilti

650 EUR

28 Shk 04:46 Nderitim dhe arhitekturë , Besianë

hilti

650 EUR

25 Shk 17:44 Nderitim dhe arhitekturë , Besianë

Pun

25 Shk 11:58 Nderitim dhe arhitekturë , Besianë

Ndermarja N.Blendi

21 Shk 23:54 Nderitim dhe arhitekturë , Besianë

Punojm Me Papuqe

15 Shk 13:01 Të tjera , Besianë

Kerkoj pun

01 Shk 17:37 Të tjera , Besianë

Kerkoj pun

07 Jan 00:14 Nderitim dhe arhitekturë , Besianë

Punojm

09 Dhj 06:49 Bujqësi , Besianë

Shes fidane te shartuara te Lajthise

11 Nën 12:23 Transport dhe Distribuim , Besianë

Dru

55 EUR

10 Nën 20:21 Kujdes dhe Pastrim , Besianë

Kujdestare per Fmi

14 Tet 21:23 Të tjera , Besianë

Bejm rrethoja te parcellave arave etje

04 Sht 20:27 Të tjera , Besianë

Dru

01 Sht 16:47 Të tjera , Besianë

Jipet vendi me qera

21 Gush 15:28 Restorante/Bare dhe Shitore , Besianë

Shitet ventilimi✅

19 Gush 10:49 Industri dhe Prodhimtari , Besianë

Elektricist

10 Gush 18:06 Punë jashtë vendit , Besianë

ofertë pune në SHBA

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione