Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bujqësi-Oferta për vende të lira pune në MerrJep.com


Shpallje për pozita të ira pune në fushën e bujqësisë në gjithë Kosovën. Shiko konkurset për pozita të lira të punës dhe gjej punë si fermer, kopështar, mirëmbajtës i pemishtës, mirëmbajtës i pemishtes dhe pozita tjera të ngjajshme në MerrJep.com.
Sot 14:04 Bujqësi  ·  Ferizaj

Prokolic e beogradit shes

Dje 23:42 Bujqësi  ·  Besianë

Kerkoj puntor per ferm

15 Maj 09:29 Bujqësi  ·  Pejë

Puntor ne farme

14 Maj 13:43 Bujqësi  ·  Pejë

Shiten

08 Maj 02:26 Bujqësi  ·  Ferizaj

Punsim

18 Pri 20:51 Bujqësi  ·  Vushtrri

Shitet Kosa

04 Pri 00:46 Bujqësi  ·  Prizren

PUNOJ KOPSHTAR

28 Mar 09:40 Bujqësi  ·  Lipjan

Punojm me kultivator me frejza

11 Mar 03:45 Bujqësi  ·  Pejë

Bejm krasitje pemve

07 Mar 02:28 Bujqësi  ·  Dardanë

kerkoj nje Puntor per 1 dit

07 Mar 02:28 Bujqësi  ·  Dardanë

puntor

100 EUR

27 Shk 01:06 Bujqësi  ·  Dardanë

Kerkohet puntor

19 Shk 21:52 Bujqësi  ·  Dardanë

Kerkohet puntor

12 Jan 16:19 Bujqësi  ·  Therandë

Qeremidet

11 Dhj 05:41 Bujqësi  ·  Pejë

Kosë për Traktor

22 Nën 21:00 Bujqësi  ·  Prishtinë

Vijam guse

18 Nën 15:19 Bujqësi  ·  Besianë

Shitet zezak per pun krahu

14 Sht 10:15 Bujqësi  ·  Malishevë

Rregullim, Dekurim, punime me Bager

13 Sht 06:09 Bujqësi  ·  Prishtinë

detektori ma imiri ne glob

5 000 EUR Price Reduced

09 Sht 19:34 Bujqësi  ·  Pejë

Mirembajtje e plantacionit

30 Gush 12:54 Bujqësi  ·  Ferizaj

Shes serën 3 ari

14 Korr 10:19 Bujqësi  ·  Vushtrri

lypet ni punetor

1 EUR

04 Korr 19:57 Bujqësi  ·  Besianë

Puntor per Vjeljen e Mjedres

24 Qer 15:56 Bujqësi  ·  Gjilan

Mjalt arra lejthija 1 2 3 4 5 6 7 8 9 x me shumic

07 Qer 00:10 Bujqësi  ·  Skenderaj

Ferm/ shtall / Roje

01 Qer 16:36 Bujqësi  ·  Prishtinë

Kerkohen dy qoban

28 Maj 17:30 Bujqësi  ·  Viti

Shitet makina e plehut

28 Maj 16:57 Bujqësi  ·  Shtime

kolibe

28 Maj 16:47 Bujqësi  ·  Prishtinë

Ferm & Bujqesi

26 Maj 18:09 Bujqësi  ·  Prishtinë

Edha Kingja

28 Pri 06:40 Bujqësi  ·  Ferizaj

Shesim dredhza me shumic

18 Pri 13:46 Bujqësi  ·  Gjilan

Sera

11 Pri 17:59 Bujqësi  ·  Drenas

Shitet pllugi

28 Mar 18:51 Bujqësi  ·  Drenas

marr pun

28 Mar 13:32 Bujqësi  ·  Lipjan

Kallamoq ne shitje 15 thas

23 Mar 18:25 Bujqësi  ·  Lipjan

Sherbime

11 Mar 17:12 Bujqësi  ·  Pejë

Kerkoj puntor per ferme

09 Mar 13:15 Bujqësi  ·  Ferizaj

kopshte

1 EUR

07 Mar 22:02 Bujqësi  ·  Prishtinë

Bejme vrimat per fidanene pisha rrethoja

02 Mar 20:32 Bujqësi  ·  Dardanë

drandafila

1 EUR

31 Jan 14:05 Bujqësi  ·  Pejë

Qarr bung

26 Jan 15:29 Bujqësi  ·  Vushtrri

Shes detelin-san

20 Jan 11:58 Bujqësi  ·  Shtime

kabin imt 539

120 EUR

20 Jan 11:58 Bujqësi  ·  Shtime

kabin imt 539

120 EUR

20 Dhj 22:05 Bujqësi  ·  Prishtinë

leshoj me qira

12 000 EUR

10 Dhj 13:16 Bujqësi  ·  Vushtrri

Qymyr

03 Dhj 06:46 Bujqësi  ·  Fushë Kosovë

Shitet Serra 16 Gjatesia 6 gjeresia


Jeni të interesuar të punoni në sektorin e bujqësisë? Gjej shpallje për konkurse pune të ndryshme bujqësore dhe gjej punën që iu përshtatet nevojave tuaja.


Gjej punë në sektorin e bujqësisë


Bujqësia është sektori më i zhvilluar në Kosovë. Kërko oferta dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në sektorin e bujqësisë në MerrJep.com.


Gjej punë për pozita të ndryshme në sektorin e bujqësisë si fermer, kopështar, mirëmbajtës i pemishtës, mirëmbajtës i fermës punëtor bujqësor, punëtor krahu dhe pozita tjera pune në shpalljet e publikuara në MerrJep.com.


Shpall konkurse pune falas në MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompaninë tuaj? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme të pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione