Bujqësi-Oferta për vende të lira pune në MerrJep.com


Shpallje për pozita të ira pune në fushën e bujqësisë në gjithë Kosovën. Shiko konkurset për pozita të lira të punës dhe gjej punë si fermer, kopështar, mirëmbajtës i pemishtës, mirëmbajtës i pemishtes dhe pozita tjera të ngjajshme në MerrJep.com.
02 Nën 20:18 ,

kasapi

18 Gush 19:51 ,

Fave 2

850 EUR


Jeni të interesuar të punoni në sektorin e bujqësisë? Gjej shpallje për konkurse pune të ndryshme bujqësore dhe gjej punën që iu përshtatet nevojave tuaja.


Gjej punë në sektorin e bujqësisë


Bujqësia është sektori më i zhvilluar në Kosovë. Kërko oferta dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në sektorin e bujqësisë në MerrJep.com.


Gjej punë për pozita të ndryshme në sektorin e bujqësisë si fermer, kopështar, mirëmbajtës i pemishtës, mirëmbajtës i fermës punëtor bujqësor, punëtor krahu dhe pozita tjera pune në shpalljet e publikuara në MerrJep.com.


Shpall konkurse pune falas në MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompaninë tuaj? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme të pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione