Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Punë Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Punë,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:43 Të tjera , Ferizaj

IZOLIME ME KONDOR

Sot 20:01 Të tjera , Ferizaj

bejm prerjen dhe qarjen e druve

Dje 21:47 Nderitim dhe arhitekturë , Ferizaj

MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI

Dje 06:08 Të tjera , Ferizaj

IZOLIME

28 Maj 15:44 Të tjera , Ferizaj

Rrobaqepse

26 Maj 00:25 Punë nga shtëpija , Ferizaj

Moler

25 Maj 15:03 Nderitim dhe arhitekturë , Ferizaj

Fasader Germania Bau

22 Maj 23:38 Nderitim dhe arhitekturë , Ferizaj

KNAUF GLET FASADA

20 Maj 08:08 Nderitim dhe arhitekturë , Ferizaj

Skele me Qira 045580306

20 Maj 06:03 Nderitim dhe arhitekturë , Ferizaj

KNAUF, GLET, FASADA

20 Maj 00:00 Punë jashtë vendit , Ferizaj

Ofroj pune per vajza

18 Maj 00:31 Nderitim dhe arhitekturë , Ferizaj

Stucco Rafaell Dekor Ngjyra etj

1 EUR

16 Maj 00:07 Kujdes dhe Pastrim , Ferizaj

Pastrim Shtepije

1 EUR

11 Maj 23:37 Turizëm dhe Hotelieri , Ferizaj

Kerkojm

11 Maj 23:36 Turizëm dhe Hotelieri , Ferizaj

Kerkojm

09 Maj 15:26 Punë nga shtëpija , Ferizaj

Instalues i rrymes elektrike

28 Pri 09:58 Punë jashtë vendit , Ferizaj

ofertë pune në Kanada

28 Pri 06:40 Bujqësi , Ferizaj

Shesim dredhza me shumic

26 Pri 22:48 Të tjera , Ferizaj

Makinë e Barit

25 Pri 08:37 Transport dhe Distribuim , Ferizaj

Kerkoj pune shofer kamioni CE

17 Pri 16:48 Restorante/Bare dhe Shitore , Ferizaj

Puntore

17 Pri 09:01 Punë nga shtëpija , Ferizaj

Dekore per tv

16 Pri 10:06 Punë jashtë vendit , Ferizaj

kerkojm bagerist ne ulqin

13 Pri 11:33 Restorante/Bare dhe Shitore , Ferizaj

Karrika

13 Pri 10:39 Restorante/Bare dhe Shitore , Ferizaj

Karrika

13 Pri 09:46 Nderitim dhe arhitekturë , Ferizaj

Fasader Germania Bau

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione