Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Inxhinieri - Vende pune në fushën e inxhinierisë

Pozita të lira pune në fushën e inxhinierisë. Kërko konkurse pune dhe gjej punë si elektricist, inxhinier druri, inxhinier softuerik, inxhinier kimist, inxhinier informatik, inxhinier telekomunikacioni, inxhinier ndërtimi dhe shërbime të ndryshme si shërbime gjeodezike kadastrale, mjeshtër për ashensorë, mjeshtër uji, rregullim i oborreve me kubza betoni, plane dhe oborre për shtëpi dhe shërbime tjera të ngjajshme në MerrJep.com.


Filtro shpalljet apo kërko në kutinë e kërkimit për vende të lira pune dhe shërbime në inxhinieri.

30 Mar 05:46 Inxhinieri  ·  Pejë

Dyer per garazha

24 Mar 18:59 Inxhinieri  ·  Prishtinë

Kerkoj pun bagerist

26 Shk 09:09 Inxhinieri  ·  Gjakovë

Konkurs per puntore

29 Jan 16:58 Inxhinieri  ·  Pejë

Fabrika

26 Jan 05:47 Inxhinieri  ·  Pejë

Muki Metal

24 Jan 11:00 Inxhinieri  ·  Prishtinë

Oborr punues me kocka

21 Jan 15:36 Inxhinieri  ·  Prishtinë

Keramik

02 Jan 23:26 Inxhinieri  ·  Prizren

Punojm Me Keramika

02 Jan 23:26 Inxhinieri  ·  Prizren

Punojm Me Keramika

12 Dhj 10:05 Inxhinieri  ·  Besianë

werwerwerwerwe

31 Tet 08:33 Inxhinieri  ·  Drenas

Fasader me pervoje pune 70-90€ dita

15 Tet 00:30 Inxhinieri  ·  Prishtinë

Shiten shtylla gjermane

26 Sht 10:45 Inxhinieri  ·  Dragash

Fasader 8€ ora

18 Sht 09:10 Inxhinieri  ·  Gjilan

Fasader 8€ ora

12 Sht 20:33 Inxhinieri  ·  Prishtinë

shitet ndrrohet urgjent

2 700 EUR Price Reduced

09 Sht 19:44 Inxhinieri  ·  Kastriot

Fasader 8€ora

08 Sht 17:39 Inxhinieri  ·  Ferizaj

Fasader 8€ora

01 Gush 15:51 Inxhinieri  ·  Kaçanik

Fasader 8€ora

01 Gush 11:50 Inxhinieri  ·  Drenas

Fasader 8€ ora

21 Korr 14:39 Inxhinieri  ·  Pejë

Shërbime gjeodezike kadastrale

15 Korr 20:18 Inxhinieri  ·  Lipjan

Fasader 8€ ora

21 Qer 23:43 Inxhinieri  ·  Prishtinë

Elektricist

21 Qer 23:38 Inxhinieri  ·  Ferizaj

Elektricist

10 Maj 09:11 Inxhinieri  ·  Prishtinë

Fergroup objekte

01 Maj 15:01 Inxhinieri  ·  Gjilan

Punojm pune te mjeshtris pllaka montimi i ujit

23 Pri 16:19 Inxhinieri  ·  Prishtinë

FASADER ZAGREB KROACI

12 Pri 06:12 Inxhinieri  ·  Pejë

Metal Punues Muki

06 Pri 10:13 Inxhinieri  ·  Vushtrri

Inxhinier i Ndërtimtarisë

18 Mar 11:40 Inxhinieri  ·  Prishtinë

FASADER ZAGREB KROACI

03 Shk 21:40 Inxhinieri  ·  Pejë

peje

08 Nën 11:55 Inxhinieri  ·  Prishtinë

Bajm rregullimin e oborrev me kubza betoni

08 Nën 10:14 Inxhinieri  ·  Lipjan

Bajm rregullimin oborrev me kubza betoni

08 Nën 10:14 Inxhinieri  ·  Fushë Kosovë

Bajjm rregullimin e kubza betoni

08 Nën 10:14 Inxhinieri  ·  Ferizaj

Bajm regullimin e oborrev me kubza betoni

Gjej punë dhe shërbime në fushën e inxhinierisë në shpalljet për oferta pune që MerrJep.com ofron. Kërko konkurse të shumta punësimi për pozita të ndryshme në pozitën që ju kërkoni.


Gjej punë dhe shërbime inxhinierike në MerrJep.com


Kërko oferta, shërbime dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në fushën e inxhinierisë në MerrJep.com. Gjej punë si elektricist, inxhinier druri, inxhinier softuerik, inxhinier kimist, inxhinier informatik, inxhinier telekomunikacioni, inxhinier ndërtimi dhe shërbime të ndryshme si shërbime gjeodezike kadastrale, mjeshtër për ashensorë, mjeshtër uji, rregullim i oborreve me kubza betoni, plane dhe oborre për shtëpi në mesin e shpalljeve për inxhinieri në MerrJep.com.


Shpall konkurse pune falas në MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompaninë tuaj? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme të pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione