Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kozmetikë - Kërko punë në MerrJep.com


Gjej konkurse pune në fushën e kozmetikës dhe gjej vende të lira të punës si frizer, praktikant/e, punëtore për thonj, punëtore për depilim, punëtore për mbjellje të qerpikëve, punëtore për sallon ondulimi, berber, masazhatore dhe shumë vende tjera të punës në fushën e kozmetikës në gjithë Kosovën.02 Pri 05:46 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Lindas Aesthetics

21 Jan 15:06 Kujdesi kozmetik  ·  Gjakovë

Kerkoj

28 Dhj 11:37 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Kekrojm puntore

21 Dhj 12:44 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Puntore per sallon bukurie

04 Dhj 09:22 Kujdesi kozmetik  ·  Ferizaj

Shtrat per depilim sallone te bukurise

70 EUR

08 Tet 14:55 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Erizona terapi

13 Sht 06:11 Kujdesi kozmetik  ·  Ferizaj

Konkurs pune

07 Sht 23:01 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Ofrojme Pune

02 Sht 17:52 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Kerkoj berber te qafa

03 Korr 15:08 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Frizer/e

03 Qer 22:02 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Erizona terpai

08 Mar 14:51 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Sallon passionada

07 Mar 06:28 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Ofroj punë

09 Shk 14:43 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Ofroj pune

25 Jan 13:28 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Biznes ne shitje

18 Dhj 21:18 Kujdesi kozmetik  ·  Pejë

Esthetic

05 Dhj 11:06 Kujdesi kozmetik  ·  Pejë

puntore per Esthetic

500 EUR

03 Dhj 11:05 Kujdesi kozmetik  ·  Pejë

kerkoj dy puntore

500 EUR

20 Nën 15:30 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Kerkoj 1 frizer per meshkuj

19 Nën 01:32 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Shes gjera per sallon ondulimi

10 Nën 16:10 Kujdesi kozmetik  ·  Mitrovicë

Haub per flok

50 EUR Price Reduced

02 Nën 10:16 Kujdesi kozmetik  ·  Ferizaj

shes golf 6 2,0

3 650 EUR

21 Tet 17:07 Kujdesi kozmetik  ·  Fushë Kosovë

StudiBlenda

27 Sht 21:22 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Kerkojm puntore per sallon ondulimi

500 EUR

22 Korr 09:44 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Konkurs për punë

08 Qer 17:22 Kujdesi kozmetik  ·  Vushtrri

Pershendetje

08 Qer 03:30 Kujdesi kozmetik  ·  Fushë Kosovë

Estetiste

18 Pri 18:46 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Nail artist

22 Mar 19:18 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Estetike

16 Mar 17:28 Kujdesi kozmetik  ·  Pejë

kerkoj puntor

14 Mar 23:24 Kujdesi kozmetik  ·  Fushë Kosovë

Kerkoj Frizere

09 Mar 13:22 Kujdesi kozmetik  ·  Fushë Kosovë

Estetike

09 Mar 13:22 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Estetike

02 Mar 20:10 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Esteticieniste

26 Jan 20:06 Kujdesi kozmetik  ·  Prishtinë

Estetike


Kërko punë në fushën e kozmetikës dhe gjej mundësi të shumta punësimi në shpalljet për punë në gjithë Kosovën. Filtro shpalljet apo shëno në kutinë e kërkimit pozitën e punës që kërkoni dhe gjej punën ideale për ty në mesin e qindra shpalljeve për punë në fushën e kozmetikës.


Gjej punë në fushën e Kozmetikës


Mundësi të shumta punësimi në shpalljet për punë në fushën e kozmetikës. Kërko konkurse për vende të lira të punës dhe gjej punë si frizer, praktikant/e, punëtore për thonj, punëtore për depilim, punëtore për mbjellje të qerpikëve, punëtore për sallon ondulimi, berber, masazhatore në shpalljet për punë në fushën e kozmetikës.


Shpall punë në platformën MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për sallon ondulimi apo kozmetikë? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kozmetikë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione