Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Konkurse pune në mjekësi - Gjej vende të lira pune si infermiere, stomatolog, mjek

Oferta dhe vende të lira pune në sektorin e mjekësisë. Gjej punë në konkurse të punës për infermiere, stomatolog, teknike të farmacisë, doktor të përgjithshëm,, mami, fizioterapeut, nutriciste dhe pozita tjera të punës në Mjekësi.

Filtroni shpalljet për punë në bazë të vendndodhjen, specializimin dhe nivelit të përvojës, për të gjetur një ofertë pune apo konkurs për punë që i përshtatet kualifikimeve tuaja.
28 Nën 20:41 Mjeksi , Ferizaj

Paisje per fizioterapi

12 Nën 19:47 Mjeksi , Ferizaj

Paisjet e fizioterapise

24 Tet 11:21 Mjeksi , Ferizaj

Masazh

21 Tet 23:22 Mjeksi , Ferizaj

Patrica

16 Tet 09:50 Mjeksi , Ferizaj

Shkalle suedeze per fizioterapi dhe sport

16 Tet 09:22 Mjeksi , Ferizaj

Shtrata mjekesor

16 Tet 09:18 Mjeksi , Ferizaj

Solluks fizioterapeutik

16 Tet 09:06 Mjeksi , Ferizaj

Ultraza per Fizioterapi

16 Tet 08:46 Mjeksi , Ferizaj

Solluks -FIZIOTERAPI

31 Gush 19:00 Mjeksi , Malishevë

Oksigjen

25 Korr 06:20 Mjeksi , Prishtinë

Asistente stomatologjike

03 Korr 15:17 Mjeksi , Drenas

Stomatolog

18 Qer 22:32 Mjeksi , Drenas

Stomatolog

07 Qer 15:39 Mjeksi , Prizren

IFERMIERI NË SHTËPIN TUAJ

10 Pri 15:34 Mjeksi , Prishtinë

Infermier/e

02 Pri 22:14 Mjeksi , Prishtinë

Kërkohen fizioterapeut për GJERMANI

20 Mar 21:45 Mjeksi , Ferizaj

Punime te diplomave

31 Dhj 07:56 Mjeksi , Prishtinë

Kerkoj pune si FARMACIST

10 Dhj 18:30 Mjeksi , Prishtinë

Teknike e farmacise

31 Korr 18:43 Mjeksi , Besianë

Vjam guse me mjaltë dhe vetëm vjam guse

24 Korr 15:09 Mjeksi , Gjakovë

Farmaciste

22 Korr 22:19 Mjeksi , Prishtinë

Kerkoj Teknik Dentar

13 Korr 23:46 Mjeksi , Prishtinë

Infermier/e

06 Qer 15:23 Mjeksi , Prishtinë

Kerkojme Infermier/e ne Gjermani

28 Maj 06:44 Mjeksi , Ferizaj

Aparate oksigjen

24 Maj 06:57 Mjeksi , Prishtinë

Bombula

08 Maj 22:42 Mjeksi , Besianë

Shes

04 Maj 10:57 Mjeksi , Ferizaj

Aparat oksigjeni

04 Maj 10:57 Mjeksi , Drenas

Aparat oksigjeni

12 Pri 12:41 Mjeksi , Prishtinë

Shkop per te moshuar

18 EUR

09 Mar 06:56 Mjeksi , Deçan

Xeni pharm

09 Mar 06:56 Mjeksi , Deçan

Kerkojm teknike te farmacise

04 Mar 21:46 Mjeksi , Deçan

Kerkojm teknike te farmacise

01 Mar 00:52 Mjeksi , Fushë Kosovë

Teknik/e Farmacis

Oferta pune në fushën e mjekësisë


Vende të lira pune si infermiere, stomatolog, doktor, fizioterapeut, nutricist etj. Pavarësisht nëse po filloni karrierën tuaj ose kërkoni një sfidë të re, faqja jonë ofron një gamë të gjerë mundësish punësimi në fushën e mjekësisë.

Kjo kategori e punës është e përditësuar vazhdimisht me oferta pune në Kosovë dhe shpallje për punë nga spitalet ordinancat,, klinikat dhe objektet shëndetësore në të gjithë vendin.

Prandaj mos hezitoni që të filtroni lehtë kërkimin tuaj me vendndodhjen, specializimin dhe nivelin e përvojës, për të gjetur konkurs pune për infermiere, konkurs stomatolog, doktor etj, që i përshtatet kualifikimeve tuaja.

Gjej punë në konkurse për infermiere dhe stomatolog


Nëse jeni infermier/e dhe kërkoni një rol të ri, kemi shumë mundësi të disponueshme për infermierët e regjistruar, infermierët praktik, dhe praktikantët e infermierisë. Mjafton të kërkoni me fjalët kyçe “konkurs infermiere”, “oferta pune infermiere” apo “konkurs pune infermiere” për të gjetur oferta pune për infermiere në Kosovë.

Nëse gjatë kërkimit tuaj ju nuk hasni në shpallje për vende të lira pune si infermiere,, ne ju ftojmë të regjistroni shpallje falas në kategorinë e punëve në MerrJep. Për ta bërë shpalljen tuaj më të dukshme, ju sugjerojmë që në titull të vendosni fjalët kyçe “kërkoj punë infermiere” apo “kërkoj punë si infermiere”.

Dhe për ata në fushën dentare, kemi shumë mundësi pune të disponueshme në konkurse për stomatolog, asistentë dentalë dhe higjienistë dentalë. Kërkoni shpallje pune dhe gjeni pozicionin e përsosur që i përshtatet përvojës dhe ekspertizës tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione