Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Punë Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Punë,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Punë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:37 Të tjera , Pejë

IZOLIME

Sot 06:28 Të tjera , Pejë

Izolime

Dje 10:17 Të tjera , Pejë

moler leli

Dje 09:38 Të tjera , Pejë

Shesim

Dje 07:58 Inxhinieri , Pejë

Dyer per garazha

26 Maj 11:33 Të tjera , Pejë

Kerkoj puntor per tenda e dekor

26 Maj 09:55 Restorante/Bare dhe Shitore , Pejë

Kerkohet kamarier

25 Maj 15:15 Të tjera , Pejë

Shitet maqina babylis pro

25 Maj 08:04 Të tjera , Pejë

Instalime Elektrike

23 Maj 12:08 Inxhinieri , Pejë

Ndertojm shtepija me qelsa ne dor

21 Maj 17:45 Punë jashtë vendit , Pejë

kerkojm bagerist ne ulqin

20 Maj 00:20 Të tjera , Pejë

BEJME RREGULLIMIN E SALLONAVE LOKALEVE

19 Maj 10:24 Të tjera , Pejë

Bejm rethojat pllacev ,arave ,oborreve

19 Maj 07:19 Nderitim dhe arhitekturë , Pejë

Niman keramik

18 Maj 08:46 Të tjera , Pejë

044707032 ujeinstalues

16 Maj 00:10 Të tjera , Pejë

Moleraj

15 Maj 23:54 Të tjera , Pejë

Shabanaj-Qeramik shpejt korret

14 Maj 22:24 Restorante/Bare dhe Shitore , Pejë

Ofrohet Punë

14 Maj 21:44 Restorante/Bare dhe Shitore , Pejë

��Mundësi Punësimi në Pejë��

12 Maj 10:12 Të tjera , Pejë

Kerkoj pun

10 Maj 09:13 Të tjera , Pejë

Kerkoj pun me pages ditore

10 Maj 07:22 Inxhinieri , Pejë

Muki Metal

09 Maj 21:04 Bujqësi , Pejë

Kosë për Traktor

09 Maj 12:46 Të tjera , Pejë

Bejm rrethoja te parcellave arave etj

04 Maj 02:18 Të tjera , Pejë

Shesim

04 Maj 02:11 Industri e automjeteve , Pejë

Shesim

27 Pri 10:35 Kujdes dhe Pastrim , Pejë

Puntor per autolarje 350€

350 EUR

25 Pri 17:55 Industri dhe Prodhimtari , Pejë

kerkojm puntor

21 Pri 15:35 Nderitim dhe arhitekturë , Pejë

Niman keramik

16 Pri 22:33 Nderitim dhe arhitekturë , Pejë

B.M. pej

15 Pri 16:57 Industri dhe Prodhimtari , Pejë

kerkoj punetor

15 Pri 13:38 Nderitim dhe arhitekturë , Pejë

Niman keramik

12 Pri 06:12 Inxhinieri , Pejë

Metal Punues Muki

10 Pri 14:57 Të tjera , Pejë

Kerkoj 2 pastruese per pune ne Motel

09 Pri 17:12 Kujdes dhe Pastrim , Pejë

shitet

1 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione