Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Punë në Prishtinë | Gjej Konkurse Pune në Prishtinë

Po kërkoni oferta pune në Prishtinë? Mos kërkoni më tej! MerrJep jonë ofron një gamë të gjerë të shpalljeve për vende të lira pune në Prishtinë. Lista jonë me oferta të reja për konkurse pune në Prishtinë, përfshinë fusha të ndryshme, duke përfshirë IT-në, marketingun, financat, shëndetësinë, arsimin dhe më shumë.

Prandaj, nëse jeni duke kërkuar për një vend pune në Prishtinë, ne ju ftojmë të rishqyrtoni mundësitë e shumta nga kompanitë dhe personat fizik që ofrojnë vende të lira pune në Prishtinë në kompani private dhe shtetërore..
Sot 23:00 Punë jashtë vendit , Prishtinë

Shofer autobusi ne Kroaci

1 200 EUR

Sot 23:00 Punë jashtë vendit , Prishtinë

Punetore femra per Kroaci

1 000 EUR

Sot 23:00 Punë jashtë vendit , Prishtinë

Mjeshter per Kroaci dhe Gjermani

1 500 EUR

Sot 22:58 Punë jashtë vendit , Prishtinë

Taksista per Kroaci

1 000 EUR

Sot 22:58 Punë jashtë vendit , Prishtinë

Suvatues per Kroaci dhe Gjermani

1 600 EUR

Sot 22:57 Punë jashtë vendit , Prishtinë

Knauffera per Kroaci dhe Zvicer

1 500 EUR

Sot 22:57 Punë jashtë vendit , Prishtinë

Saldues dhe bravar per Kroaci

1 500 EUR

Sot 22:56 Punë jashtë vendit , Prishtinë

Kuzhinier ne Kroaci

1 600 EUR

Sot 22:46 Të tjera , Prishtinë

IZOLIME

Sot 18:00 Të tjera , Prishtinë

Ofroj pune per mjeshter salldus

Sot 15:42 Nderitim dhe arhitekturë , Prishtinë

Keramik

Sot 15:41 Nderitim dhe arhitekturë , Prishtinë

PUNIME ME KNAUF

Sot 14:18 Të tjera , Prishtinë

Nivelizim-ibercuk

Sot 14:17 Të tjera , Prishtinë

Nivelizim 044 445397

Sot 14:17 Nderitim dhe arhitekturë , Prishtinë

Nivelizim(ibercuk)te dyshemeve

Sot 14:17 Të tjera , Prishtinë

Nivelizim te dyshemeve ibercuk

Sot 13:23 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Kopshtar

Sot 13:14 Të tjera , Prishtinë

IZOLIME

Sot 10:41 Të tjera , Prishtinë

moler leli

Sot 10:38 Të tjera , Prishtinë

moler

Sot 09:24 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ujesjells KANALIZIM

Sot 09:22 Të tjera , Prishtinë

Moler per lyrje te shtepive me polikollor

Sot 09:22 Të tjera , Prishtinë

Bejm instalime te rrymes dhe rregullojm prishjet

Sot 09:21 Të tjera , Prishtinë

Moler per lyrje te shtepive me polikollor

Përcakto llojin e punës që po kërkon


Kërkimi i punës në shpallje pune në Prishtinë mund të jetë sfidues në fillim, por duke përcaktuar me kujdes llojin e punës që kërkoni do të bëjë procesin më të lehtë.

Para se të filloni kërkimin e punës në shpalljet “kërkoj punëtor në Prishtinë”, “MerrJep punë në Prishtinë” ose “MerrJep oferta pune në Prishtinë” të postuara nga kompani apo persona fizik, është e rëndësishme të përcaktoni llojin e punës që po kërkoni.

Mos harroni të merrni parasysh interesat dhe aftësitë tuaja. Ju mund të kërkoni për vende të lira pune në Prishtinë në fusha të ndryshme si IT, financa, shëndetësi, arsim, hoteleri, etj.

Nëse jeni i ri në treg dhe ende nuk jeni fokusuar tek fusha juaj përkatëse ju mund gjithashtu të kërkoni "oferta pune Prishtinë 2022" ose “vende te lira pune 2022 Prishtine” për të shikuar se cilat profesione kanë qenë më të popullarizuara vitin e kaluar dhe të zgjidhni të vazhdoni me njërin prej tyre këtë vit.

Si të kërkoni oferta pune në Prishtinë?


Kërko punë në Prishtinë thjeshtë duke zgjedhur kategorinë “Punë” dhe duke vendosur kryeqytetin e Prishtinës si lokacionin tuaj.. Kjo do t'ju tregojë një listë të ofertave të punës që janë në dispozicion në kryeqytetin e Prishtinës.

Mund të përdorni gjithashtu fjalë kyçe të tjera të përshtatshme, si "oferta pune në Prishtinë" ose "punësim në Prishtinë" për të gjetur më shumë mundësi punësimi.

Nëse po kërkoni për punë me gjysëm orari në Prishtinë, mund të përdorni fjalët kyçe "punë part time Prishtinë" ose “part time jobs Prishtinë”, “Prishtinë punë kamarier/kamariere”, “pastruese për shtëpi në Prishtinë” dhe të fokusoheni vetëm në mundësitë e punës me kohë të pjesshme.

Nëse gjeni një konkurs pune në Prishtinë që përkon me interesat dhe kualifikimet tuaja, sigurohuni që të lexoni kujdesshëm përshkrimin e punës dhe ndiqni udhëzimet e aplikimit. Mund të duhet të dorëzoni CV-në tuaj, letër prezantimi ose dokumente të tjera të mbështetjes për të aplikuar për punën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione