Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Restorante dhe Bare - Gjej oferta pune në gjithë Kosovën


Kërko pozita të lira të punës në restorante, bare dhe shitore. Shiko shpalljet për pozita të lira të punës në pozitat si kamerier, kamariere, shankist, shankiste, picamen, piata larëse, punëtore për market, ndihmës kuzhinier/e dhe pozita tjera të ngjajshme në MerrJep.com.27 Shk 11:00 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prishtinë

Kerkohet Kamarier

26 Shk 19:01 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prishtinë

Pune

19 Shk 18:07 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Gjilan

Byrek

11 Shk 11:50 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prishtinë

Kerkoj kamarier

27 Jan 09:52 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Gjakovë

shitet biznisi

1 EUR

20 Jan 00:46 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Pejë

Kerkoj puntor

18 Jan 21:08 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prishtinë

Kerkoj kamarier

17 Jan 14:50 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prishtinë

-KERKOJ KAMARIER/SHANKIST-

15 Jan 17:10 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Klinë

kamariere-banakiere

1 500 EUR

15 Jan 14:35 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prishtinë

Kerkoj pune si kuzhinier

13 Jan 10:00 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Ferizaj

Karrika

13 Jan 09:58 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Ferizaj

Karrika

03 Jan 16:19 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prishtinë

Punetor per Mishtore

13 Dhj 13:45 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prishtinë

Kerkoj Kamarier/Shankist

06 Dhj 07:21 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prizren

Ofert pune

22 Nën 20:36 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prishtinë

Skarist

21 Nën 12:57 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Prishtinë

Kamariere

18 Nën 18:45 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Pejë

Kasap therim terim pa tim


Jeni duke kërkuar punë në restorant, bar apo shitore? Platforma MerrJep.com iu ofron konkurse të shumta puësimi për pozita të ndryshme në restorante, bare dhe shitore.


Gjej punë në restaurant, bare apo shitore


Kërko oferta dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në restaurant, bare apo shitore MerrJep.com. Gjej punë si kamerier, kamariere, shankist, shankiste, picamen, piata larëse, punëtore për market, ndihmës kuzhinier/e në shpalljet për punë MerrJep.com.


Filtro shpalljet apo kërko në kutinë e kërkimit për vende të lira pune në restaurant, bare apo shitore.


Shpall konkurse pune në MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompaninë tuaj? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme të pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione