Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë të fushave të ndryshme në MerrJep.com






Shpallje për pozita të lira pune në fusha të ndryshme. Kërkoni konkurse për pozita të lira të punës dhe gjej punë në ndërtimtari, mjeshtër i parketit, mjeshtër për instalime të ujit, hidroizolime, si përkthyes, moler, oxhak pastrues dhe punë tjera të ndryshme në MerrJep.com.



18 Sht 23:38
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Montim Kuzhine


Dje 20:47 Të tjera , Artanë

Kreveta nga druri +38345658245

50 EUR

Dje 20:18 Të tjera , Vushtrri

IZOLIME

Dje 20:17 Të tjera , Prishtinë

IZOLIME

Dje 20:17 Të tjera , Drenas

IZOLIME

Dje 20:16 Të tjera , Pejë

Izolime

Dje 20:16 Të tjera , Ferizaj

IZOLIME ME KONDOR

Dje 20:14 Të tjera , Klinë

IZOLIME

Dje 20:04 Të tjera , Therandë

Moler

65 EUR

Dje 20:03 Të tjera , Rahovec

Moler

65 EUR

Dje 19:34 Të tjera , Prishtinë

.mieshter elektros

Dje 19:33 Të tjera , Besianë

Elektricist instalime elektrike

Dje 19:33 Të tjera , Prishtinë

Elektro mjeshter

Dje 19:32 Të tjera , Prishtinë

Elektricist

Dje 19:32 Të tjera , Prishtinë

Elektricist

Dje 16:24 Të tjera , Pejë

moler leli

Dje 16:24 Të tjera , Kastriot

moler leli

Dje 16:24 Të tjera , Fushë Kosovë

moler leli

Dje 16:24 Të tjera , Besianë

moler leli

Dje 16:24 Të tjera , Mitrovicë

moler

Dje 15:45 Të tjera , Mitrovicë

Bejm instalime te rrymes

Dje 15:44 Të tjera , Malishevë

Moler

65 EUR

Dje 15:42 Të tjera , Prishtinë

moler leli

Dje 15:42 Të tjera , Prishtinë

moler

Dje 15:41 Të tjera , Klinë

moler leli

Dje 15:41 Të tjera , Lipjan

moler leli






Gjej punë të ndryshme në MerrJep.com duke kërkuar për shpallje pune për pozitën që ju kërkoni në mesin e mijëra shpalljeve për punë në MerrJep.com.


Gjej punë të ndryshme në MerrJep.com


Mundësi të shumta punësimi në shpalljet për punë në fusha të ndryshme. Kërko konkurse për vende të lira të punës dhe gjej punë në ndërtimtari, mjeshtër i parketit, mjeshtër për instalime të ujit, hidroizolime, si përkthyes, moler, oxhak pastrues dhe punë tjera të ndryshme të shpallura në MerrJep.com.


Shpall konkurse pune në platformën MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompaninë tuaj? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pozitën që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione