Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Punë Të gjitha në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Punë,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Punë | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:41 Të tjera , Vushtrri

Elektricist(mjeshter per rrym)

Sot 06:31 Të tjera , Vushtrri

MOLER , FASADA , GLED , KNAUF

Sot 06:28 Të tjera , Vushtrri

IZOLIME

20 Maj 00:06 Të tjera , Vushtrri

Berber frizer kerkoj

19 Maj 14:38 Të tjera , Vushtrri

Powerful Native Witch Doctor

11 Maj 23:22 Nderitim dhe arhitekturë , Vushtrri

BANESA NE SHITJE

07 Pri 22:15 Të tjera , Vushtrri

Bajm shpurjen e betanit e thyrjen

06 Pri 10:13 Inxhinieri , Vushtrri

Inxhinier i Ndërtimtarisë

13 Mar 16:33 Transport dhe Distribuim , Vushtrri

KERKOJ PUNË SI SHOFER KAMJONI

09 Mar 11:05 Transport dhe Distribuim , Vushtrri

Kerkoj pune si shofer kat C

03 Shk 21:44 Nderitim dhe arhitekturë , Vushtrri

Keramika ICO Profesional

26 Jan 15:29 Bujqësi , Vushtrri

Shes detelin-san

22 Jan 13:28 Të tjera , Vushtrri

Instalime ujit dhe kanalizimit

18 Jan 17:04 Kujdes dhe Pastrim , Vushtrri

Kerkoj punë

15 Jan 17:28 Punë nga shtëpija , Vushtrri

Moler Muzaqi

04 Jan 23:59 Punë nga shtëpija , Vushtrri

BAGER

22 Dhj 19:48 Të tjera , Vushtrri

Prsh

10 Dhj 13:16 Bujqësi , Vushtrri

Qymyr

09 Dhj 18:19 Të tjera , Vushtrri

FASADER MALLTER RENOVIME TE NDRYSHME

29 Tet 19:36 Të tjera , Vushtrri

Shitet Komoda Per TV

20 Sht 19:38 Transport dhe Distribuim , Vushtrri

Kerkoj pun si Shofer me C

12 Sht 16:55 Të tjera , Vushtrri

bazz

50 EUR

03 Sht 13:16 Nderitim dhe arhitekturë , Vushtrri

Azemi Construction

26 Gush 11:09 Të tjera , Vushtrri

kerkoj pun si shofet kamioni

07 Gush 20:38 Të tjera , Vushtrri

Bojm instalimin e ujit

07 Gush 20:38 Të tjera , Vushtrri

Bejm instalimin e ujit

04 Gush 01:51 Punë jashtë vendit , Vushtrri

ofertë pune në SHBA

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione