Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime Të gjitha në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shërbime,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shërbime | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Maj 16:43 Për dasma , Besianë

Shatora me qera

28 Maj 21:46 Të tjera , Besianë

shatora tenda karrika dhe tavolina me qera 044280873

28 Maj 21:30 Për dasma , Besianë

Shatora tenda karrika tavolina me qera 044280873

28 Maj 21:30 Të tjera , Besianë

shatora tenda karrika dhe tavolina me qera 044280873

28 Maj 17:31 Të tjera , Besianë

Shiten rekat për zerim prefesional

1 EUR

22 Maj 17:32 Të tjera , Besianë

realizoni ëndrrën tuaj në 48 orë

5 000 EUR

15 Maj 17:55 Të tjera , Besianë

Punojm Me Hekur

10 Maj 08:11 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Besianë

Shes miell

40 EUR

29 Pri 10:32 Zejtarë/Artizanate , Besianë

Gilindera rrethoja dyer

09 Pri 16:47 Të tjera , Besianë

Mobile

400 EUR

08 Pri 15:29 Të tjera , Besianë

Dhit ne shitje

05 Pri 06:04 Të tjera , Besianë

Leari metal

31 Mar 10:40 Zejtarë/Artizanate , Besianë

Metal punues leari

10 Mar 17:43 Të tjera , Besianë

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

9 EUR

22 Shk 13:21 Për dasma , Besianë

TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 044280873

08 Shk 08:53 Të tjera , Besianë

Cryptocurrency recovery in usa

07 Shk 15:07 Kontabiliste/Financiare/Juridike , Besianë

Ne japim kredi

500 EUR

29 Jan 02:15 Të tjera , Besianë

Shiten duajt e sanes

250 EUR

08 Jan 03:49 Transporti dhe Gërmimi , Besianë

Transport

123 456 EUR

08 Jan 03:47 Transporti dhe Gërmimi , Besianë

Transport Mallërash EU 044488039

123 EUR

08 Jan 03:47 Transporti dhe Gërmimi , Besianë

Transport Mallërash EU 044488039

123 EUR

08 Jan 03:44 Transporti dhe Gërmimi , Besianë

Transport Besi 044488039

1 EUR

04 Jan 22:50 Të tjera , Besianë

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

9 EUR

27 Dhj 07:36 Të tjera , Besianë

Ad Posting Jobs In Your City.

123 EUR

25 Dhj 13:43 Bujqësi dhe rregullimi i oborreve , Besianë

sillazh ne shitje

12 EUR

07 Dhj 17:58 Të tjera , Besianë

Pasul i Ri per marakli t'pasulit

5 EUR

23 Nën 20:04 Të tjera , Besianë

Vjam guse- Transporti në Kosovë gratis!

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shërbime në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione