Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shërbime,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shërbime | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Maj 18:12 Të tjera , Mitrovicë

Dyer te Hyrjes me Veshje Alumini me porosi

1 400 EUR

26 Maj 17:21 Të tjera , Mitrovicë

DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM

25 Maj 01:03 Të tjera , Mitrovicë

Termine per Finland

24 Maj 23:49 Për dasma , Mitrovicë

TENDA ME QERA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA 045587719

24 Maj 23:42 Për dasma , Mitrovicë

TENDA ME QERA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA 045587719

24 Maj 23:36 Të tjera , Mitrovicë

SHATORA KARRIKA TENDA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719

23 Maj 18:17 Për dasma , Mitrovicë

SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719

21 Maj 13:26 Të tjera , Mitrovicë

Dyer te Hyrjes me Veshje Alumini me porosi!

1 400 EUR

21 Maj 12:12 Të tjera , Mitrovicë

Dyer te Hyrjes me Veshje Alumini

1 400 EUR

21 Maj 12:09 Të tjera , Mitrovicë

Dyer te Hyrjes me Veshje Alumini!

1 400 EUR

19 Maj 00:03 Të tjera , Mitrovicë

Elektro ICO Profesional

19 Maj 00:02 Shtëpiake dhe Pastrim , Mitrovicë

PastrimiDiti

12 Maj 02:38 Shtëpiake dhe Pastrim , Mitrovicë

Pastrami Kanalizimave •Sylejmani•

11 Maj 11:25 Të tjera , Mitrovicë

Pastrimi i kanalizimave "Sylejmani"

29 Pri 11:48 Të tjera , Mitrovicë

Rrobaqepsia "MODA E"

26 Pri 00:07 Të tjera , Mitrovicë

Lifessweetdecor

1 EUR

10 Pri 16:25 Të tjera , Mitrovicë

Në shitje kanali youtube

22 Shk 16:20 Të tjera , Mitrovicë

Montim i klimave

22 Shk 13:37 Për dasma , Mitrovicë

TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SHERBIM 049298686

22 Shk 13:37 Për dasma , Mitrovicë

TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 049298686

22 Shk 13:22 Për dasma , Mitrovicë

TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 049298686

17 Shk 16:13 Të tjera , Mitrovicë

PIKADO

04 Shk 22:50 Orë dhe Mësimdhënie , Mitrovicë

Shiten paisje kursi

10 Jan 09:00 Të tjera , Mitrovicë

Mjeshter i NXEMJES QENDRORE

08 Jan 03:46 Transporti dhe Gërmimi , Mitrovicë

Transport Mallerash Besi

123 EUR

08 Jan 03:45 Transporti dhe Gërmimi , Mitrovicë

Transport Besi 044488039

1 EUR

06 Jan 11:29 Të tjera , Mitrovicë

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

9 EUR

02 Nën 17:14 Të tjera , Mitrovicë

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

27 Tet 12:19 Të tjera , Mitrovicë

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

10 EUR

21 Tet 14:20 Të tjera , Mitrovicë

Shes dru 10 metra bung

04 Tet 23:06 Të tjera , Mitrovicë

Zgjidhja për financimin tuaj.

23 Gush 11:23 Kontabiliste/Financiare/Juridike , Mitrovicë

Ansök om lån på 3 %

11 EUR

14 Gush 15:22 Të tjera , Mitrovicë

Dyer e Dritare nga plastika

1 EUR

10 Gush 20:30 Të tjera , Mitrovicë

Kërkoj një Kujdestare për Fëmijë

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shërbime në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione