Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpallje për Kurse të Ndryshme


Gjej kurse dhe orë mësimore për lëndë të ndryshme në MerrJep.com. Kërko shpallje për kurse për kompjuter, kurse për word dhe excel, trajnime Cisco, kurse për Adobee Illustrator, kurse për Adope Photoshop. kurse për dizajn grafik, kurse të gjuhës gjermane dhe angleze, mësim plotësues dhe kurse tjera në MerrJep.com.06 Dhj 23:29 Orë dhe Mësimdhënie , Prishtinë

Mësuese private

3 EUR

02 Dhj 14:03 Orë dhe Mësimdhënie , Prishtinë

Meso shpejte anglisht

24 Maj 18:15 Orë dhe Mësimdhënie , Gjilan

Kurs matematike

20 EUR

05 Maj 15:49 Orë dhe Mësimdhënie , Gjakovë

Kurse të muzikës

31 Jan 17:43 Orë dhe Mësimdhënie , Mitrovicë

Qen pitbull

100 EUR


Shpallje për kurse të ndryshme në MerrJep.com


Jeni duke kërkuar të regjistroheni në kurse gjuhësh, kurse për dizajn grafik, kurse kompjuterike apo mësim plotësues? MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të kurseve të ndryshme me mundësi regjistrimi me çmimet më të mira në treg.


Gjej kurse për kompjuter, kurse për word dhe excel, trajnime Cisco, kurse për Adobe Illustrator, kurse për Adobe Photoshop. kurse për dizajn grafik, kurse të gjuhës gjermane dhe angleze, mësim plotësues dhe kurse tjera dhe avancohu në fushën që ju keni nevojë.


Regjistro shpallje falas për kurse të ndryshme dhe orë plotësuese


Jeni duke kërkuar nxënës për të plotësuar grupin tuaj? Ju jeni në vendin e duhur. Regjistro shpallje falas për kurse të ndryshme apo mësim plotësues dhe gjej nxënësit apo kandidatët e interesuar për tu bërë pjesë e kursit tuaj në MerrJep.com.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione