Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për dasma


Gjeni shërbime dhe paisje të ndryshme për përgatitjen e dasmave në MerrJep.com. Kërko tenda, karrika, tavolina dhe shatorra me qera si dhe zbukurime për dasma, kameraman, fotograf dhe paisje tjera në gjithë Kosovën.


Gjeni shpejtë dhe lehtë gjërat e nevojshme për përgatitje të dasmës duke shënuar në kutinë e kërkimit për gjërat që ju duhen.10 Korr 09:48
Linku:
Për dasma  ·  Ferizaj

tenda karrika dekore 044904994


Dje 15:48 Për dasma  ·  Lipjan

SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

Dje 14:58 Për dasma  ·  Prishtinë

DJ dhe zërim me qira

70 EUR

Dje 08:59 Për dasma  ·  Prizren

Tenda, tavolina , karrika, dekore

120 EUR

Dje 08:38 Për dasma  ·  Prizren

tenda gent_isaki

Dje 08:23 Për dasma  ·  Gjilan

TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873


Jeni duke planifikuar të organizoni dasmën e ëndërrave? Gjej paisjet që iu duhen për të realizuar organizimin e dasmës me të gjitha gjërat e nevojshme në MerrJep.com.


Gjeni shërbime dhe paisje për dasma


Përzgjedhje e madhe e shpalljeve për organizimin e dasmave apo eventeve të ndryshme.


Gjeni kompani që ofrojnë shërbime për dasma apo evente tjera të ngjajshme në mesin e 2.380 shpalljeve për shërbime të dasmave dhe gjej tenda, karrika, tavolina dhe shatorra me qera si dhe zbukurime për dasma, kameraman, fotograf me çmimet më të mira në treg.


Regjistro shpallje për shërbimet e dasmave që ofroni


Nëse keni kompani apo jeni person fizik që merret me organizimin e eventeve të ndryshme dhe dasmave apo fotograf, kameraman dhe DJ etj MerrJep.com është platforma e duhur për ju.


Regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e shërbimit që ju ofroni dhe gjej klientin potencial në shpalljet pë shërbime të dasmave në MerrJep.com.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione